Bendruomenės veiklos diena „Apkabinkime Žemę gerais darbais“

Paskelbė: , 2016-04-25

2016 m. balandžio 22 d. gimnazijoje vyko Gamtosauginių mokyklų programos ir Wrigley bendrovės tarptautinės kampanijos „Mažiau šiukšlių“ renginys – Bendruomenės veiklos diena „Apkabinkime Žemę gerais darbais“. Renginyje dalyvavo svečiai: tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ direktorius Andrejus Junda, VĮ „Nemenčinės miškų urėdija“ miškų urėdas Eligijus Ryškus, Pabradės girininkijos girininkas Giedrius Grincevičius ir Molėtų rajono Joniškio mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojas  Artur Mastianica kartu su mokiniais. Bendruomenės veiklos dienos metu buvo apibendrintos 2015- 2016 m.m. tarptautinės „Mažiau šiukšlių“ kampanijos metu vykusios veiklos ir  įteiktos Padėkos gimnazijos socialiniams partneriams, mokytojams ir mokiniams už aktyvią gamtosauginę veiklą. Gamtosauginių mokyklų programos koordinatorius  Renaldas Rimavičius už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą įteikė mūsų gimnazijai tarptautinį Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatą ir penktąją Žaliąją vėliavą.

Dėkojame visiems gimnazijos bendruomenės nariams už aktyvų dalyvavimą tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje bei GMP ir Wrigley kampanijoje „Mažiau šiukšlių “!