Dalyvavimas tarptautinėje mugėje „Inovatyvus verslas 2016“

Paskelbė: , 2016-04-22

Mūsų gimnazijos IIbg klasės mokinių mokomoji bendrovė „Šviesos fėja“ balandžio 13-15 dienomis  dalyvavo pirmojoje Lietuvoje Junior Achievement ir Kauno miesto savivaldybės organizuotoje Tarptautinėje mugėje „Inovatyvus verslas 2016“. Gaminius pristatė net 39 mokomosios  bendrovės iš įvairių Europos šalių: Danijos, Norvegijos, Turkijos, Italijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Mūsų mokomoji bendrovė ,,Šviesos fėja“ gamina rankų darbo žvakes iš natūralaus bičių, palmių ir sojų vaško.

Pirmąją mugės dieną mokiniai aplankė KTU Santakos slėnį, aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, susipažino su bendraamžiais iš kitų šalių. Vakare kino centre „Romuva“ stebėjo mokinių sukurtų reklamų peržiūrą.

Antrąją dieną jaunieji verslininkai prekiavo verslo lyderių centre „BLC“. Pristatė savo verslo idėjas vertinimo komisijai, kuri analizavo mokinių  pristatymo ir komunikavimo kompetencijas.  Didžiulį įspūdį paliko kūrybingai suplanuotas apdovanojimų vakaras.

Trečiąją dieną mugės dalyviai susipažino su Kauno miesto senamiesčiu, istorija, architektūra, lankėsi muziejuose.