Penktadienis, 2017-04-07

Paskelbė: , 2017-04-07

Senelių lankymas prieš Velykas

Artėjant Šventoms Velykoms, reikia apsivalyti. Ir ne tik tradiciškai savo namus ir aplinką, bet ir savo sielas bei širdis – pripildyti jas džiaugsmo, laimės bei gerumo ir atjautos. Tai mes galime padaryti įvairiais būdais. Susitaikydami vieni su kitais, atleisdami vieni kitiems padarytas skriaudas ir paprašydami atleidimo. Taip pat galima savo sielas apvalyti ir tiesiog aplankius savo senus draugus, giminaičius ar tiesiog vienišą žmogų. Pabradės „Ryto“ gimnazijos ateitininkai prieš Velykas nusprendė aplankyti senelius besigydančius Pabradės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Vaikai sėjo velykinę žolę, gamino kiaušinius,  bendravo tarpusavyje.  Nuėję į ligoninę savo vazonėlį padovanojo kiekvienam ligoniui ir palinkėjo gražių švenčių ir sveikatos.

Tai padarius mūsų sielose bei širdyje atsirado daugiau vietos gerumui ir švelnumui, kurio taip trūksta dabartiniame skubančiame, tik savo reikalų žiūrinčiame pasaulyje.

Su artėjančiomis Šventomis Velykomis visus!

Paskelbė: , 2017-04-07

Nacionalinės teisinių žinių olimpiados I-as etapas

Balandžio 7 d. I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinėje teisinių žinių olimpiados I-ame etape. Nacionalinės teisinių žinių olimpiados tikslas – ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę sąmonę, kultūrą, taip pat apie valstybės teisės sistemą, jos veikimo principus.