Antradienis, 2017-04-25

Paskelbė: , 2017-04-25

Gimnazijos mokiniai dalyvavo teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape

Mūsų gimnazijos mokiniai kasmet sėkmingai atstovauja gimnazijai rajono teisinių žinių konkurse „Temidė“, kurio tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skatinti jaunimo pilietiškumą. Jau antrus metus iš eilės gimnazijos mokiniai iškovoja kelialapį  į trečiąjį regioninį teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapą.

Balandžio 20 dieną šauni mūsų gimnazijos mokinių komanda „Teisės meistrų familia“, kurią sudarė II gimnazijos klasių mokiniai Gabrielė Samulevičiūtė,  Ieva Paukšta,  Sandra Matiusovičiūtė, Darius Varno, Edvardas Timoščenka, dalyvavo III teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, vykusiame Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje. Konkurse dalyvavo 9 komandos, atstovavusios Vilniaus, Trakų, Ukmergės, Šalčininkų, Švenčionių rajono policijos komisariatams. Teisinių žinių konkurso „Temidė“ metu kiekviena komanda turėjo atlikti 3 užduotis: prisistatyti, sudalyvauti „Protų mūšyje“, kurio metu komandos atsakinėdamos į klausimus turėjo pademonstruoti savo teisines žinias bei atsisveikinti.

Skaityti daugiau …