Pirmadienis, 2017-05-15

Paskelbė: , 2017-05-15

Susitikimas su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus atstovais

Gegužės 15 d. gimnazijos II-IV mokiniai dalyvavo susitikime su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus atstovais. Svečiai pristatė  pilietinę akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuri vyksta gegužės 15-21 dienomis visose Lietuvos savivaldybėse, ir supažindino su SODROS veikla. Mokiniai sužinojo apie galimybes, kurios suteikiamos socialiai draustiems asmenims, apie pašalpų, pensijų skyrimo tvarką ir kokią žalą darbuotojui padaro „atlyginimas vokelyje“.

Gražiausi žodžiai mamai

Motinos diena minima visame pasaulyje. Žemei pasipuošus pirmaisiais gėlių žiedais, ši graži šventė švenčiama ir Lietuvoje. Tą dieną visos pasaulio mamos apdovanojamos dėmesiu, šiluma, geru žodžiu. 2017 m. gegužės 11 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vyko poezijos konkursas, skirtas Motinos dienai paminėti. Eiles mokiniai skaitė anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Pasirinkti ir išmokti meniškai deklamuoti eilėraščius apie mamą padėjo užsienio kalbų mokytojai. Konkurse dalyvavo 27 įvairių klasių mokiniai. 8 mokiniai, užėmę 1-3 vietas, apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis, kiti – padėkomis už aktyvų bei nuoširdų dalyvavimą. Sveikiname nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams!

Dalyvavome Europos egzamino I-ajame etape

2017 m. gegužės 9 d. gimnazijoje vyko Europos egzamino I-asis etapas, kuris skirtas paminėti Europos dieną. Europos egzaminu siekiama didinti žmonių informuotumą ir domėjimąsi Europos Sąjunga, europiečių teisėmis ir pareigomis, bendrosios rinkos galimybėmis. 8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai  turėjo galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairaus sudėtingumo klausimus, susijusius su Europos Sąjungos veikimu, istorija, valstybėmis narėmis, politika bei aktualijomis.

Skaityti daugiau …