Penktadienis, 2017-05-26

Paskelbė: , 2017-05-26

Dalyvavome Lietuvos ugdymo įstaigų protų kovų finale

2017 m. gegužės 25 d. dvi gimnazijos mokinių komandos kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene dalyvavo protų kovų finaliniame renginyje, kuris vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje. 10-14 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Žemės sergėtojai“, kurios nariai buvo 6b klasės mokiniai: Monika Ivanauskaitė , Anastasija Golovač, Tauras Jokūbas Grincevičius, Danielius Verikas, Eimantas Gaidamavičius, Arnas Kerulis ir 8b klasės mokinė Violeta Bučinskaitė. 15-19 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Darnusis septynetas“, kurią sudarė Iag klasės mokiniai: Simona Stelmokaitė, Kotryna Verikaitė, Emilė Brazytė, Adrija Meškauskaitė, Ibg klasės mokinė Nomeda Plikšnytė, IIag klasės mokiniai Darius Varno ir Saulius Kazlauskas. Mūsų gimnazija už protų kovų I-ojo etapo organizavimą įstaigoje ir mokinių aplinkosaugines žinias apdovanota padėka. Po protų kovų finalo gimnazijos mokiniai pakviesti į užsiėmimą pagal edukacinę programą Saugomų teritorijų lankytojų centre.