Ketvirtadienis, 2017-06-01

Paskelbė: , 2017-06-01

Pradinių klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė

2017 m. gegužės 30 d. įvyko ilgai laukta pradinių klasių mokinių Mokslo metų pabaigos šventė. Gimnazijos direktorei Laimai Markauskienei įteikus Pradinio išsilavinimo pažymėjimus ketvirtokų mokytojoms Danutei Godliauskienei ir Ritutei Martinkėnienei, priešmokyklinio ugdymo grupių pedagogėms Olgai Lukjanovai ir Lijanai Ivanauskienei – priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, prasidėjo smagus koncertas „Atostogos kaime“. Priešmokyklinių ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai šoko, dainavo, grojo įvairiais instrumentais. Koncerte savo kūrybos eiles skaitė gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja, ketvirtoko Eimanto Kerulio močiutė Irena Kerulienė, kartu su savo dukra trečioke Jekaterina Golovač dalyvavo mamytė Nina Golovač. Šventės pabaigoje, nuskambėjus smagiam trečiokų kapelos maršui, mažieji artistai visi kartu padainavo nuotaikingą dainą „Atostogos kaime“.