Pirmadienis, 2017-09-04

Paskelbė: , 2017-09-04

Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1-oji viena reikšmingiausių mūsų kalendorinių dienų, kasmet dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Tradiciškai susirenkame gimnazijos kiemelyje išgirsti iškilmingą ir jaudinantį pirmąjį skambutį. Džiaugiamės matydami savo senus draugus ir tuos, kurie papildė mūsų gimnazijos gretas tik šiais mokslo metais: priešmokyklinių ugdymo grupių vaikus, pirmokėlius, atvykusius iš kitų mokyklų, užsienio mokinius, Užsieniečių registracijos centro gyventojus.

Gimnazijos direktorė Laima Markauskienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narė, mero pavaduotoja Violeta Čepukova ir Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus įteikė pirmokams valstybės dovaną – simbolinį Lietuvos pirmoko pasą. Pirmokėlius pasveikino ir Lietuvių švietimo draugija „Rytas“, mūsų mažieji mokiniai  gavo Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ dovaną – kuprines ir mokymo priemones.

Šiemet gimnazijos gretas papildė labai gausus būrys priešmokyklinukų.  Vyriausieji pradinių klasių mokiniai, 4-tokai, pasveikino jauniausius  į šventę  atskubėjusius mūsų mažuosius draugus, priešmokyklinikus,  ir įteikti šventės simbolį – vėjo malūnėlį.

Iškilmingai pasveikinti pažangiausi ir kūrybiškiausi 2016-2017 mokslo metų mokiniai, nominantai, kurie už aukštesnius individualius pasiekimus įvairioje veikloje  gavo finansinį paskatinimą. Dovanas įteikė gimnazijos direktorė  ir Gimnazijos tarybos pirmininkas  Antonij Jundo.

Skaityti daugiau …