Trečiadienis, 2017-10-04

Paskelbė: , 2017-10-04

Mažųjų sportininkų „AUKSINIS RUDENĖLIS“

2017 m. spalio 3-oji Pabradės „Ryto“ gimnazijos priešmokyklinių grupių vaikams buvo aktyvi ir teikianti daug džiaugsmo. Koridoriuje, skambant smagioms Flinto dainoms, pasimankštinę ir apšilę mažieji lyg piratai išplaukė į sporto salę. Ten jie išradingai žaidė, įveikinėjo kliūtis, varžydamiesi vieni su kitais rodė savo sumanumą, greitumą, vikrumą. Geriausias šventės įvertinimas šauniai pasportavus priešmokyklinio ugdymo pedagogėms Olgai Lukjanovai, Lijanai Ivanauskienei ir Jurgitai Jančiauskienei buvo draugiški ir šypsenom pasipuošę vaikų veidai!

Paskelbė: , 2017-10-04

Spalio 3 d. gimnazijos pradinukai sportavo

Saulėtą, bet labai vėjuotą ir šaltą spalio 3 d. rytą pradinių klasių mokiniai susirinko gimnazijos aikštyne į tradicinį sveikos gyvensenos renginį „Auksinis rudenėlis 2017“. Apšilus ir padarius mankštą, visų laukė linksmosios estafetės. Geros nuotaikos nesugadino nei besiniaukiantis dangus, nei netrukus prasidėjęs lietus, nes, pasibaigus smagioms estafetėms, visi šventės dalyviai ėjo į Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos stadioną dalyvauti sportinio ėjimo varžybose Pabradės seniūno taurei laimėti. Pradinukai susipažino su olimpiečiais Živile Vaiciukevičiūte, Arturu Mastianica ir kartu su sportininkais išbandė savo jėgas masiniame ėjime. Geriausieji jaunieji sportininkai dalyvavo 1000 metrų sportinio ėjimo berniukų ir mergaičių varžybose.

Dalyvavimas sportinio ėjimo varžybose Pabradės seniūno taurei laimėti