Ketvirtadienis, 2017-10-05

Paskelbė: , 2017-10-05

Dalyvavimas respublikinio konkurso „Euroscola“ finale

2017 m. spalio 4 d. gimnazijos mokinių komanda kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene dalyvavo respublikinio konkurso „Euroscola“ finale Europos namuose, Vilniuje. Komandą sudarė IIa ir IIb gimnazijos klasių mokiniai: Kotryna Verikaitė, Ieva Savickaitė, Deivilė Šestakovskytė, Simona Stelmokaitė, Adrija Meškauskaitė, Beata Chmelevska, Nomeda Plikšnytė, Andrius Jedik, Darius Meilūnas ir IIIg klasės mokinys Darius Varno. Komandos dalyviai atliko užduotis, skirtas patikrinti žinias apie Europos Sąjungą ir jos institucijas, kompetencijos sritis, istoriją, veiklą, apie Europos Sąjungos šalis ir kandidates, apie žinomiausias Europos Sąjungos asmenybes ir pareigūnus.
Mūsų gimnazistai sumaniai prisistatė, dainuodami savo kūrybos dainą, aktyviai dalyvavo viktorinoje apie ES, deja, pagrindinio prizo laimėti nepavyko.