Penktadienis, 2017-11-03

Paskelbė: , 2017-11-03

Sėkmingas dalyvavimas Nacionaliniame konkurse „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“

2017 m. birželį- rugsėjį  III gimnazijos klasės mokiniai: Saulius Kazlauskas, Darius Varno, Monika Moisejeva, Edvardas Timoščenka, Gabrielė Samulevičiūtė ir Ieva Paukšta kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene dalyvavo nacionaliniame konkurse „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“, Konkursu buvo siekiama stiprinti švietimo institucijų ir saugomų teritorijų bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas gamtamokslinio ugdymo plėtotei naujose mokymosi aplinkose. Mokinių komanda sukūrė edukacinį žaidimą „Asvejos regioniniam parkui – 25 metai“, kurį sudaro dvi dalys: stalo žaidimas „Žalčių lenktynės“ jaunesniosios  amžiaus grupės mokiniams ir interaktyvus testas, kuris skirtas vyresniųjų klasių mokiniams. Žaidimo korteles mokinių komandai sukurti padėjo ekologų klubo „Žaliuoju taku“ nariai, o žaidimo figūrėles „žalčiukus “pagamino7b klasės mokinys Martynas Marcinkevičius.

Gimnazijos mokinių komanda tapo nacionalinio konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ nugalėtojais 9-12 klasių mokinių amžiaus grupėje. Gimnazistai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir  Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Padėkos raštais ir dovanomis.