Pirmadienis, 2017-11-20

Paskelbė: , 2017-11-20

Dalyvavimas Aušros vartų savaitgalyje

Lapkričio 17-19 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijos ateitininkų kuopos „Rasa“ mokiniai vyko į Vilniaus krašto ateitininkų organizuojamą Aušros vartų savaitgalį „Meilė prasideda namuose“. Savaitgalio programa buvo kruopščiai suplanuota. Šeštadienį iki pietų vyko orientacinis žaidimas po Vilniaus  miestą, paskaitininkai skaitė paskaitas apie patyčias, Šventąją Šeimą, vyko diskusija.   Šeštadienio vakarą visi dalyvavome  mišiose šv. Teresės bažnyčioje, o po mišių dauguma vaikų turėjo galimybę pasirodyti talentų vakare. Smagu, kad mūsų mokiniai noriai dalyvavo talentų konkurse, skaitė skaitinius šv. Mišiose. Nors po trijų dienų grįžome pavargę, bet labai laimingi, nes susiradome dar daugiau draugų ir bendraminčių.