Penktadienis, 2018-04-13

Paskelbė: , 2018-04-13

Atvirų durų diena Lietuvos verslo kolegijoje

Lietuvos verslo kolegija 2018 m. balandžio 23 d., pirmadienį, 13:00 val. organizuoja Atvirų durų dienos renginį ,,Atvirų durų diena 2018 „STUDIJOS-KARJERA’18” IŠBANDYK STUDIJAS LTVK“.

Renginys nemokamas.

Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją.

Registracija į renginį: www.ltvk.lt/registracija

Paskelbė: , 2018-04-13

2018 m. balandžio 23–27 dienomis Vilniaus universitetas kviečia dalyvauti renginių cikle „Studentas vienai dienai“.

Paskaitose, laboratorijose ir praktiniuose užsiėmimuose moksleivių lauks Universiteto studentai, kurie padės jiems vienai dienai tapti akademinės bendruomenės nariais ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete.

Registracija vyksta iki balandžio 19 d.