Trečiadienis, 2018-12-12

Paskelbė: , 2018-12-12

Prevencinė paskaita ,,Pirotechnikos gaminių naudojimo pasekmės ir atsakomybė“

Kasmet artėjant Naujųjų metų šventėms rūpestį kelia prekyba pirotechnikos gaminiais bei jų naudojimas. Kad  būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, 2018 m. gruodžio 11 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Liudmila Čeponienė ir Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. inspektorius Andrejus Ustinovičius, bendradarbiaudami su gimnazijos socialine pedagoge Natalija Volujevič, organizavo 5-8, I gimnazijos klasių mokiniams paskaitą ,,Pirotechnikos gaminių naudojimo pasekmės ir atsakomybė“.

Lektoriai pažymėjo, kad nemažai žmonių naudoja pirotechnikos priemones ne pagal paskirtį, nesilaikydami instrukcijos, kuri yra ant kiekvienos pirotechnikos priemonės, arba naudoja savadarbius ar nesertifikuotus gaminius, patiria įvairias traumas, nudegimus. Mokiniai žiūrėjo prevencinį filmą, kuriame buvo demonstruojami realiai įvykę pirotechnikos gaminių, bengališkųjų ugnelių naudojimo atvejai, kuomet paaugliai patyrė sunkių galvos, veido, rankų sužalojimų, nudegimų. Pareigūnai mokiniams priminė, kad gimnazijos  teritorijoje pirotechnikos gaminių naudojimas yra griežtai draudžiamas, išaiškino atsakomybę už pirotechnikos gaminių naudojimą, platinimą.

Tikimės, kad ši prevencinė paskaita paskatins mokinius būti atsakingais bei pareigingais visuomenės nariais.

Paskelbė: , 2018-12-12