Adventas – laukimo metas

Paskelbė: , 2016-12-10

Labai svarbu Kalėdų šventės laukti prasmingai. Šiuo laikotarpiu tamsias, niūrias dienas norisi pripildyti dėmesiu kitiems, dalytis prasmingu laukimu, pabūti drauge su artimaisiais. Kad vaikai pajustų ir suprastų advento dvasią ir prasmę, ateitininkų kuopos „Rasa“ mokiniai pirmąją Advento dieną gimnazijoje uždegė žibintus, kuriuos gamino per užsiėmimus. Įpusėjus ikikalėdiniam laikotarpiui organizavo adventinių vainikų konkursą. Po konkurso visus vainikus nunešė į Pabradės  slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninę ir papuošė ten besigydančių ligonių palatas. Taip pat  visą gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko gerumo akcija, kurios metu mokiniai aukojo žaislus, knygutes, kanceliarines priemones, maisto produktus. Šiais metais visų šių gėrybių buvo surinkta ypač gausiai ir visos jos atiteks likimo nuskriaustiems vaikams. Ši akcija mūsų gimnazijoje yra tradicinė. Dalyvaudami tokiose akcijose mokiniai išmoksta dovanoti gerumą vieni kitiems , rūpintis silpnesniais, suteikti džiaugsmą vargstantiems. Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šventos Kalėdos, Naujieji metai. Prieš šias šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu, nebūkime abejingi ir artėjančią šaltą žiemą sušildykime kitus savo gerumu!