Apdovanoti nugalėtojai

Paskelbė: , 2017-12-20

2017 m. rugsėjo 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Ignalinos rinktinė organizavo vaikų piešinių konkursą „Lietuvos pasienis vaiko akimis“. Konkursas organizuojamas siekiant paminėti VSAT Ignalinos rinktinės 20-metį.  Jame dalyvavo ir Pabradės „Ryto “ gimnazijos penki 2a klasės mokiniai. Gruodžio 20 d. visi nugalėtojai ir dalyvavę konkurse jaunieji menininkai buvo pakviesti į Ignalinos rinktinę ir   apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad tarp nugalėtojų buvo ir 2a klasės mokinė Evelina Čepanytė, kuri tarp antrų klasių užėmė trečiąją vietą. Po apdovanojimo visi vaikai buvo vaišinami šilta arbata, sausainiais ir stebėjo pasieniečių šuniuko  parodomąją programą.