Baigėsi projektas „Sveikata visus metus“

Paskelbė: , 2018-12-13

Gruodžio 12 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko  projekto „Sveikata visus metus“ baigiamoji konferencija.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Pabradės „Ryto“ gimnazijos komandos „Vitaminai“ nariai pagal pateiktą temą, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendino kiekvieną mėnesį skelbiamą vis naują kūrybinį iššūkį.

Į baigiamąją projekto konferenciją susirinko  aktyviausi dalyviai. Komandos „Vitaminai“ nuveiktus darbus pristatė biologijos mokytoja Zita Daškevičienė ir 8a klasės mokinė Ugnė Kerulytė – kūrybiškiausius iššūkių sprendimo pavyzdžius.

Po konferencijos vyko edukaciniai užsiėmimai Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre, E. Šimkūnaitės memorialinėje ekspozicijoje, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre ir Zoologijos muziejuje.