Dalyvavimas respublikiniame projekte „Kamštelių vajus 2016“

Paskelbė: , 2016-10-20

2016 m. spalio 14 d. gimnazijos ekologų klubo „Žaliuoju taku“ nariai kartu su geografijos mokytoja Z. Čičiurkiene dalyvavo respublikinio projekto „Kamštelių vajus 2016“ finaliniame renginyje Vilniuje. Projekto metu gimnazijos mokiniai  surinko 24 kg plastikinių kamštelių. Aktyviausiai draugiškame gamtai projekte dalyvavo 3a, 3b ,8a ,Ia ir IVb gimnazijos klasių mokiniai. Projekto organizatoriai įteikė gimnazijai ir aktyviausiai projekte „Kamštelių vajus 2016“ dalyvavusiems mokytojams bei mokiniams padėkas ir prizus. Ekologų klubo „Žaliuoju taku“ narių sukurtas meninis darbas „Jubiliejinis kamštelis“  buvo eksponuojamas geriausių darbų parodoje PLC „Panorama” Vilniuje. Po projekto „Kamštelių vajus 2016“ finalinio renginio ekologų klubo „Žaliuoju taku“ nariai lankėsi Gamtos tyrimų centre esančiame Mineralų muziejuje, kuriame susipažino su didelę estetinę, pažintinę ir mokslinę vertę turinčiomis mineralų ir uolienų kolekcijomis.

Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams, aktyviai dalyvavusiems draugiškame gamtai projekte „Kamštelių vajus 2016“.