Dalyvavimas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2017“

Paskelbė: , 2017-01-20

2017 m. sausio 20 d. gimnazijos 6-8, I-III g klasių mokiniai kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene  dalyvavo  tarptautinėje  turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2017“, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje.  Šių metų parodos tema „Paragauk pasaulio. Paragauk Lietuvos“ – kelionių įspūdžiai per maisto ragavimą, gastronominis turizmas, pasaulio bei Lietuvos regionų pažinimas per kulinarinį paveldą. Gimnazistai lankėsi trijose teminėse salėse: „Atrask Lietuvą“, „Pažink Pasaulį“ ir „Poilsiauk aktyviai“ bei naujojoje salėje, skirtoje pristatyti „Autentišką  Lietuvą“.  6b klasės mokiniai Daniel Verikas ir OIivija Vonsovič bei Iag klasės mokinė  Simona Stelmokaitė dalyvavo LGMA organizuotame žinių konkurse „Paragauk Pasaulio. Paragauk Lietuvos “. Po konkurso visi mokiniai dalyvavo netradicinėje geografijos pamokoje apie Etiopijos gamtą ir gyventojus.