Dalyvavome Lietuvos ugdymo įstaigų protų kovų finale

Paskelbė: , 2017-05-26

2017 m. gegužės 25 d. dvi gimnazijos mokinių komandos kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene dalyvavo protų kovų finaliniame renginyje, kuris vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje. 10-14 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Žemės sergėtojai“, kurios nariai buvo 6b klasės mokiniai: Monika Ivanauskaitė , Anastasija Golovač, Tauras Jokūbas Grincevičius, Danielius Verikas, Eimantas Gaidamavičius, Arnas Kerulis ir 8b klasės mokinė Violeta Bučinskaitė. 15-19 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Darnusis septynetas“, kurią sudarė Iag klasės mokiniai: Simona Stelmokaitė, Kotryna Verikaitė, Emilė Brazytė, Adrija Meškauskaitė, Ibg klasės mokinė Nomeda Plikšnytė, IIag klasės mokiniai Darius Varno ir Saulius Kazlauskas. Mūsų gimnazija už protų kovų I-ojo etapo organizavimą įstaigoje ir mokinių aplinkosaugines žinias apdovanota padėka. Po protų kovų finalo gimnazijos mokiniai pakviesti į užsiėmimą pagal edukacinę programą Saugomų teritorijų lankytojų centre.