Gerumo akcija

Paskelbė: , 2017-12-20

Rudeniui keliaujant į pabaigą, pradedame užuosti žiemą – ramybės, jaukumo ir susikaupimo laiką. Kartu su Adventu prasideda ir atgailos, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Prasidėjus adventui Pabradės „Ryto“ gimnazijos ateitininkų kuopos „Rasa“ mokiniai jau kelis  metus iš eilės vykdė „Gerumo akciją“- rinko maisto produktus, kanceliarines priemones, žaislus socialiai remtinų šeimų vaikams. Prieš Kalėdas viskas buvo išrūšiuota ir išdalinta. Ateitininkų kuopos „Rasa“ vaikai dėkoja visai mokyklos bendruomenei, tėveliams, kurie prisidėjo prie šios akcijos vykdymo. Mes negalime laiko nei sustabdyti, nei sulėtinti, tačiau nuspalvinti jį savo  gerais darbais, pagalba artimui – mes galime.