IIag klasės mokiniai laimėjo I vietą!

Paskelbė: , 2018-03-10

Kovo 9 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijos IIa kl. mokiniai kartu su muzikos mokytoja Edita Rudinskiene ir klasės vadove Jelena Bulyčeva dalyvavo rajoniniame lietuviškų dainų konkurse „Dainuoju Lietuvai“. Šiame konkurse, kuris įtrauktas į Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos įgyvendinimo Švenčionių rajone  2017-2019 m. renginių planą, mūsų gimnazijos mokiniai laimėjo pirmąją vietą.  Konkurso, kurį organizavo Švenčionių rajono Zigmo Žemaičio gimnazija, tikslas – ugdyti vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, populiarinti meno saviraišką, skatinti atlikti dainas lietuvių kalba, stiprinti klasių narių tarpusavio bendradarbiavimą. Konkurse dalyvavo visų  Švenčionių rajono mokymo įstaigų atstovai – nuo darželių ugdytinių iki vyresniųjų gimnazijos klasių.