Išvyka į Senųjų Trakų vienuolyną

Paskelbė: , 2015-10-09

2015 m. spalio 6 d. mūsų gimnazijos III ag ir III bg klasių mokinių grupė, lydima tikybos mokytojos Gražinos ir Pabradės Švč. M. Marijos Šeimos Karalienės bažnyčios kunigo Aleksandro, aplankė Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo vienuolyną.

Ši išvyka buvo skirta Pašvęstojo gyvenimo metams paminėti. Mokiniai aplankė Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo vienuolyną, susipažino su Senųjų Trakų vienuolyno istorija ir su ten gyvenančių vienuolių gyvenimo būdu.

Vienuolyne gyvena Šv. Jono apaštalinių seserų bendruomenė. Su mokiniais bendravo sesuo Faustina, ji atsakė į mokinių pateiktus klausimus apie pašaukimą į pašvęstąjį gyvenimą.

Mokiniams išvyka labai patiko, kiekvieno mokinio širdis pasipildė dalele gėrio, šilumos, atjautos kitam, tarpusavio supratimo.