Jaunojo kolegos savaitė

Paskelbė: , 2017-06-05

Viešoji įstaiga „Lietuvos Junior Achievement“ ir profesinės savanorystės iniciatyva „„būsiu__“ gegužės mėnesį vykdė projektą „Jaunojo kolegos savaitė“, kurio tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis profesijomis ir suteikti galimybę bent dienai pamatyti, kaip vyksta skirtingų sričių įstaigų, įmonių darbai iš arti. „Jaunojo kolegos savaitėje“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Gegužės 30 d. II-III gimnazijos klasių mokiniai kartu su Nacionalinė mokėjimo agentūros (NMA) darbuotojais kelias valandas praleido unikaliame gamtos apsuptyje įsikūrusiame pramogų komplekse ,,Dubingių žirgynas“ (Molėtų r. sav.).  Mokiniai ne tik  apžiūrėjo kaimo plėtros programos paramos lėšomis įgyvendintą projektą, bet  ir susipažino su verslo galimybėmis kaime, NMA veikla, dalyvavo viktorinoje, turėjo galimybę išbandyti patikrose naudojamus modernius ploto matavimo prietaisus, stebėti pakilusio drono nufilmuotus vaizdus, kuriais remiantis nustatoma tikrinamų laukų agrarinė būklė.