Kabinetai

Pagrindinis ir naujas korpusai:
Nr.
Pavadinimas
Mokytojo, darbuotojo vardas ir pavardė
Sporto salė Paulius Kamarauskas
Genadij Kozlovskij
Aktų salė Angelina Manačina
101
Poilsio kambarys
Asta Stupenkienė
102
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas
Rita Leleikienė
103
Rusų kalbos kabinetas
Aliona Ivanova
104
Anglų kalbos kabinetas
Jelena Bulyčeva
105
Anglų kalbos kabinetas
Irina Macanko
106
Vokiečių kalbos kabinetas
Irena Kerulienė
107
Anglų kalbos kabinetas
Diana Galatiltienė
108
Biblioteka
Leokadija Kušeliauskienė
111
Skaitykla
Laima Mikulėnienė
201
Raštinė
Olga Stal
Jolanta Rackevičiūtė
202
Direktoriaus kabinetas
Laima Markauskienė
203
Mokytojų kambarys
 —
204
Informacinių technologijų kabinetas
Miroslav Vitkovski
205
Informacinių technologijų kabinetas
Darjuš Gurskij
206
Matematikos kabinetas
Olga Grigorjeva
207
Matematikos kabinetas
Regina Žemeckienė
208
Matematikos kabinetas
Rita Jedik
209
Slaugytoja
Žana Točilova
210
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas
Lina Zalagienė
211
Technologijų kabinetas
Janina Žeromskaja
212
Matematikos kabinetas
Edita Meškovienė
213
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas
Margarita Šalnė
214
Direktoriaus pavaduotoja ūkiui
Nijolė Lukoševičienė
215
Lietuvių kalbos ir literatūros kabinetas
Asta Andrijauskienė
301
Muzikos kabinetas
Edita Rudinskienė
302
Muzikos kabinetas
Edita Rudinskienė
303
Geografijos kabinetas
Zita Čičiurkienė
304
Dorinio ugdymo, biologijos kabinetas
Daiva Morozienė
305
Istorijos kabinetas
Danguolė Grincevičienė
306
Istorijos kabinetas
Regina Mateikienė
307
Specialioji (lavinamoji) klasė
Rimvydė Paukštytė
308
Biologijos kabinetas
Zita Daškevičienė
309
Specialioji (lavinamoji) klasė
Regina Lavrinovič,

Vaida Čepauskienė

310
Technologijų kabinetas
Janina Žeromskaja
312
Menų kabinetas
Žana Semaško
313
Lietuvių kalbos kabinetas
Laima Jurevičienė
315
Fizikos kabinetas
Virgilijus Kalinauskas
317
Chemijos kabinetas
Vilma Oginskienė
Pradinių klasių korpusas, I aukštas:
Nr.
Pavadinimas
Mokytojo, darbuotojo vardas ir pavardė
112
Anglų kalbos kabinetas
Irena Žavoronkova
113
Lietuvių kalbos ir literatūros/pailgintos dienos grupės kabinetas
Daiva Šekštelytė
114
Priešmokyklinio ugdymo grupė
Olga Lukjanova,
Renata Varno
115
Priešmokyklinio ugdymo grupė
Lijana Ivanauskienė,
Viktorija Valiukevičienė
116
Priešmokyklinio ugdymo grupė
Jurgita Jančauskienė
Pradinių klasių korpusas, II aukštas:
Pavadinimas
Mokytojo, darbuotojo vardas ir pavardė
Pavaduotojų ugdymui kabinetas
Jonas Kavaliūnas,
Edita Meškovienė,
Esmiralda Verikienė,
Veslava Verikienė
Pradinių klasių mokytojų kambarys
 —
4b
Esmiralda Verikienė
4a
Alma Šekštelienė
1b
Ritutė Martinkėnienė
3a
Renata Markinienė
Pradinių klasių korpusas, III aukštas:
Pavadinimas
Mokytojo, darbuotojo vardas ir pavardė
Psichologo kabinetas
Violeta Šestakovskienė
Specialiojo pedagogo kabinetas
Genutė Paukštienė
Socialinio pedagogo kabinetas
Natalija Volujevič
2a
Olė Kavaliūnienė
3b
Edita Gerojimienė
2b
Jurgita Kazlauskienė
1a
Danutė Godliauskienė