Šv. Kalėdų išvakarėse žiūrovų širdys salo

Paskelbė: , 2016-12-22
Žiema atrišo savo maišą
Ir beria sniegą iš dangaus,
Ir pūga viską taip sumaišo,
Kad negali atskirt žmogaus.

Gruodžio 22 dienos vakarą į gimnaziją buvo pakviesti mokytojai, mokiniai, jų tėveliai, seneliai, draugai ir pažįstami pajausti šventinę nuotaiką stebint muzikinį spektaklį „Lai pakeičia Kalėdos tai, kas turi būti pakeista“. Interpretuota E.T.A. Hofmano pasaka „Spragtukas“, kuri atspindi mus pačius, ieškančius atsakymų į šiandienos aktualius klausimus. Pasaka priminė, kad nepamirštume tikėti stebuklais. Širdį džiugino parinkta graži muzika, sukurti šokiai, dalyvių kostiumai. Nepaprasto jaukumo salei suteikė apgalvotai parengtos dekoracijos. Žiūrovus pralinksmino spektaklio mažųjų aktorių šėlionės: svaidymasis sniego gniūžtėmis, peliukų šokis. Visus pakylėjo Mari ir princo pokalbis, vyresniųjų klasių mokinių atliekamas senovinis šokis „Menuetas“. Spektaklyje aktyviai dalyvavo 1-4, 5-8, I-IV gimnazijos klasių atstovai, šokio, dainavimo būrelio „Do-re-mi“ nariai, iš viso 150 mokinių. Renginio organizatoriams puikiai pavyko atskleisti šv. Kalėdų dvasią, kuri kiekvieną apgaubė dėmesiu, šiluma  bei nuoširdumu.

Visos renginio nuotraukos