Kalėdų šventė ,,Pelėdžiukų” grupėje

Paskelbė: , 2017-12-22

2017 m. gruodžio 19 dieną „Pelėdžiukų“ grupės priešmokyklinukų popietės kasdienį ritmą sudrumstė netikėtai grupėje pasirodęs ir šventinės prieškalėdinės nuotaikos vėjų sukėlęs Kalėdų Senelis.

Kalėdų Senelis pasirodė esąs vikrus ir šmaikštus, turtingas staigmenų ir dovanų!

Ne tik vaikai, atsitokėję iš nuostabos, šoko, dainavo ir deklamavo… Pats Kalėdų Senelis ir mažuosius, ir tėvelius entuziastingai kvietė į smagius ratelius ir žaidimus. Jis nešykštėjo „sniego“ ant susirinkusiųjų papilti, visiems leido prie jo stebuklingosios lazdos prisiliesti, linkėjo visiems ramybės ir kitų, kiekvieno širdžiai geidžiamų, dalykų, dosniai dalino dovanas mažiesiems…

Kalėdų Seneliui išskubėjus pas kitus vaikus, „Pelėdžiukai“ kartu su savo tėveliais, pakerėti šventinės nuotaikos, dar ilgai smagiai leido laiką kartu žaisdami, bendraudami.