Kviečiame į Vytauto Balevičiaus medžio dirbinių parodą „Žvakių šviesa“

Paskelbė: , 2017-11-24

Lapkričio 24 – gruodžio 7 dienomis gimnazijos antrojo aukšto fojė veikia gimnazijos darbuotojo, Iag klasės mokinės Jolantos Balevičiūtės tėčio Vytauto Balevičiaus medžio dirbinių paroda „Žvakių šviesa“.
Parodos autorius pasakoja, kad pirmasis jo medžio dirbinys buvęs grėblio „dantis“, o vėliau ir pats grėblys. Prisipažįsta ieškojęs įdomesnių šakų šakelių, šaknų šaknelių ir jau bemaž 14 metų kuria įvairias žvakides, pjaustymo lenteles, medinius virtuvės įrankius ir kt. Džiaugiasi neturįs galvos skausmo, ką reikia padovanoti giminaičiams, draugams įvairiomis progomis – visi džiaugiasi jo dirbiniais, pagamintais su didele meile ir išmone.
Kviečiame visus pasigrožėti Vytauto Balevičiaus medžio dirbinių paroda „Žvakių šviesa“.