Mokinių pasiekimai

 2015-2016 m.m. mokinių sportiniai, sveikos gyvensenos pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015-09-17

„Be active“ masinis bėgimas

5-12 kl. mokiniai

Prizininkai: J.Sokolovas, M.Beperšius,
A.Meškauskaitė

 

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-09-18

„Be active“ krepšinio 3×3 turnyras

5-12 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

2015-10-02

Švenčionėliai „Grybų šventė“ 3×3 krepšinio varžybos

5-12 kl. mokiniai

3-oji vieta

(2004 m. gim.),

2-oji vieta

(1999 m. gim )

P.Kamarauskas

 

2015-10-15

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuotas 2- asis solidarumo bėgimas

5-12 kl. mokiniai

Dalyvavo daugiau kaip
100 gimnazijos mokinių

P.Kamarauskas

2015-11-16

Rajoninės mergaičių kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-11-17

Rajoninės berniukų kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-11-26

Zoninės kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-12-15

Rajoninės vaikinų krepšinio varžybos

10-12 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-02-18

Švenčionys. Jaunojo pasieniečio 3×3 krepšinio
varžybos

9-12 kl. mokiniai

3-oji vieta

(merg.)

P.Kamarauskas

 

2016-02-10

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos

5-6 kl. mokinia

3-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-03-15

Rajoninės berniukų (2000m.  gim.) krepšinio varžybos

7-9 kl. mokiniai

2-oji vieta

 

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-03-20

Jaunųjų ugniagesių varžybos

5-12 kl. mokiniai

1-oji vieta (M.Beperšius),

3-oji vieta (V.Lavrenov)

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-04-01

Draugiškas krepšinio
turnyras Joniškio pagr. mokykloje

8-10 kl. mokiniai

3-oji vieta

P.Kamarauskas

 

2016-05-09

Futbolo varžybos „Golas

5-6 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

 

2016-05-12

Futbolo varžybos „Golas

7-9 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

 

2016-05-13

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

5-7 kl. mokiniai

4-oji vieta,

A. Daujotaitė -3-oji
vieta asmeninėje įskaitoje

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016 m. balandžio
20d.

Konkursas „Higienos
ABC“

4 klasių
mokinių komanda

1-oji komandinė vieta

 

Olė Kavaliūnienė

2016 gegužės 5
d.

KonkursoŠviesoforas“ II etapas

1-4 klasių komanda

3-oji vieta

 

Renata Markinienė

 Mokinių akademiniai pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015 m. spalio

27 d.

Švenčionių rajono
mokinių muzikos olimpiada

 

Emilija Brazytė, 8a klasė

Emilija Valujevič, 8a klasė

Deivilė Šestakovskytė, 8a
klasė

Kotryna Verikaitė, 8a klasė

 

 

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

3-oji vieta

 

 

Edita Rudinskienė

2015 lapkričio 27 d.

Projekto „2015 –
Europos metai vystymuisi: dalyvaus ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo
veiklą“ Lietuvos mokyklų Protų kovų konkurso finalas

Ernestas Šostakas,  IVag klasė

Edgaras Gorochovas, IVag klasė

 Dalija Marcinkevičiūtė, IVbg
klasė

Samanta Vitkauskaitė, IVbg klasė

Diana Gaigamavičiūtė, IVbg klasė

Justina Gabnytė, IVbg klasė

Audrius Jerašius, IVbg klasė

Pažymėjimas

Rita Jedik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015 lapkričio 27 d.

Projekto „2015 –
Europos metai vystymuisi: dalyvaus ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo
veiklą“ Lietuvos mokyklų Protų kovų konkurso finalas

Kotryna Verikaitė, 8a klasė

Andrius jedik, 8a klasė

Adrija Meškauskaitė, 8a
klasė

Nomeda Plikšnytė, 8b klasė

 Darius Varno, Iag
klasė

Sandra matiusovičiūtė, Iag klasė

Edvardas Timoščenka, Iag klasė

Laimėtas prizas –
kelionė į AHHA mokslo centrą Tartu (Estijoje)

Zita Čičiurkienė

2015 m. gruodžio 18 d.

Mokomųjų mokinių
bendrovių Kalėdinė mugė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

Agnietė Stefanavičiūtė, IIag klasė

Karolina Voloncevič, IIag klasė

Darjuš Mighalkevič, IIag klasė

Dalyvio pažymėjimas

Rita Jedik

2016 m. balandžio 13-15
d.

Tarptautinė mokomųjų
mokinių bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2016“
Kaune

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

Danuta Matusovič, IIbg klasė

Milena Čarnecka, IIbg klasė

Sertifikatas

Rita Jedik

2016 m. balandžio 29 d.

Mariampolės regiono mokomųjų mokinių bendrovių
mugė-konkursas 2016

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

 

Sėkmingas dalyvavimas

Rita Jedik

2016 m. gegužės 6 d.

Nacionalinis mokomųjų
mokinių bendrovių konkursas

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

Danuta Matusovič, IIbg klasė

Milena Čarnecka, IIbg klasė

 

Pažymėjimas

Rita Jedik

2015 m. gruodžio 31d.

Švenčionių rajono
mokinių informatikos olimpiada

Igor Sivoj, IVag klasė

 

3-oji vieta

 

Darijuš Gurskij

2016 m. vasario 3 d.

Švenčionių
rajono mokinių biologijos
olimpiada

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

Jeva Paukšta, Ibg klasė

2-oji vieta

 

3-oji vieta

Daiva Morozienė

 

Zita Daškevičienė

2016 m. vasario 4 d.

Rajono   anglų kalbos konkursas

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

2-oji vieta

 

Justina Zacharevič

2016 sausio 28 d.

Švenčionių
rajono mokinių chemijos olimpiada

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

Eimantas Romanovskis, IVbg
klasė

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

Vilma Oginskienė

 

 

 

 

2016 m. vasario 12 d.

Švenčionių rajono mokinių fizikos olimpiada

 

Inga Sivaja, IIbg klasė

Igor Sivoj, IVag klasė

Julita Vainickaitė, IIIag klasė

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

1- oji vieta

2- oji vieta

2- oji vieta

 

3- oji vieta

 

Virgilijus Kalinauskas

2016 m. vasario 25 d.

Švenčionių rajono mokinių istorijos
olimpiada

 

Audrius Jerašius, IVbg klasė

Edvinas Lyndo, IV bg klasė

Dainius Bučinskas, IIIbg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

 

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

2-oji vieta

 

Danguolė Grincevičienė

 

 

 

 

Regina Mateikienė

2016 m. kovo 1 d.

 Švenčionių rajono mokinių rusų (užsienio)
kalbos olimpiada

 

Ernestas Andrukianec, IIIag klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

 

Liudmila Popkova

 

 

2016 m. vasario 4 d.

Švenčionių rajono
mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

Jeva Paukšta, Ibg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

 

 

 

1-oji vieta

 

 

2- oji vieta

2- oji vieta

Asta Andrijauskienė

Asta Andrijauskienė

Lina Zalagienė

2016 m. kovo 3d.

Lietuvių kalbos ir
literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Asta Andrijauskienė

 

2015 m. kovo 6 d.

Rajono  mokinių anglų kalbos
olimpiada

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

2-oji vieta

Justina Zacharevič

2016 m. kovo 1 d.

Švenčionių rajono
mokinių dailės olimpiada

Jeva Paukšta, Ibg klasė

1-oji vieta

Žana Semaško

2016 m.

Respublikinė dailės
olimpiada

Jeva Paukšta, Ibg klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Žana Semaško

2016 m. balandžio 9 d.

XXIII Lietuvos mokinių
rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Ernestas Andriukianec, IIIag klasė

 

1-oji vieta

 

 

Liudmila Popkova

 

2016 m. kovo 8 d.

Švenčionių rajono
mokinių technologijų olimpiada

Ieva Belevičiūtė, 7a klasė

Mantas Paškevičius, 7a
klasė

1-oji vieta

 

1-oji vieta

Janina Žeromskaja

Romualdas Gadliauskas

2016 m. kovo 17 d.

Geografijos olompiada „Mano gaublys“

Eva Šablovska, IIag klasė

Erikas Bacevičius, IIag klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

Zita Čičiurkienė

 

2016 m. kovo 29 d.

Rajono mokinių
geografijos olimpiada

Dainius Bučinskas, IIIbg klasė

Darius varno, Iag klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

Edvardas Timoščenka, Iag klasė

1- oji vieta

 

2-oji vieta

2-oji vieta

 

3-oji vieta

Zita Čičiurkienė

 

 

2016 m. vasario 17d.

Švenčionių rajono
mokinių matematikos olimpiada

Igor Sivoj, IVag klasė

 

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

 

2-oji vieta

 

2-oji vieta

 

Edita Meškovienė

 

Olga Grigorjeva

2016 m.

Kalbų kengūra 2016
(lietuvių kalba)

Alina Lukjanova, 4a klasė

 

 

Oranžinės Kengūros
diplomas

 

Rita Leleikienė

2016 m.

 Kalbų Kengūra
2016 (anglų
kalba)

Ignas Klimas, 6 klasė

 

 

Raimundas Brovko, 4a klasė

 

Sidabrinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros
diplomas

 

Jelena Bulyčeva

 

 

Irina Žavoronkova

2016 m.

Kalbų kengūra 2016
(vokiečių kalba)

Emilija Marija Valujevič,
8a klasė

Auksinės Kengūros
diplomas

 

Irena Kerulienė

2016 m.

Kalbų Kengūra 2016 (rusų
kalba)

Viktorija Rakovskaitė, Iag
klasė

 

Darius Varno, Iag klasė

 

Elvyra Barkauskaitė,

8b klasė

 

Anastasija Mitrofan,

IIbg klasė

 

Adriana Rutkovskytė,  7b klasė

 

Evelina Lisovskaja,

7b klasė

 

Auksinės
Kengūros diplomas

Auksinės
Kengūros diplomas

Sidabrinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

 

Liudmila Popkova

 

Liudmila Popkova

 

Aliona Ivanova

 

 

Aliona Ivanova

 

 

Aliona Ivanova

 

 

Aliona Ivanova

2016 m.

Vertimų
ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ ( rusų kalba)

Monika Mojesejeva,
Ia klasė

Diplomas

 

Liudmila Popkova

 

2016 m.

Vertimų ir iliustracijų
projektas „Tavo žvilgsnis“ (anglų kalba)

Danielius Verikas, 5b klasė

 

 

Diplomas

 

 

Justina Zacharevič

2015 gegužės 30d.

Nacionalinė Teisinių
žinių olimpiada

Darius Varno, Iag klasė

Diplomas,

3-oji vieta

 

Ganguolė Grincevičienė

 

 Mokinių meniniai pasiekimai

 

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015 m. spalis

Konkursas „Kamštelių
vajus‘2015“

Gimnazijos bendruomenė

Sėkmingas dalyvavimas,
padėka

Zita Čičiurkienė

2015 m. spalis

Meninių darbų iš
plastikinių butelių kamštelių paroda

Ekologų klubasŽaliuoji
taku

Padėka už sukurtą
meninį darbą

Zita Čičiurkienė

2015 m. lapkričio 16
d.

Vilniaus apskrities
vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariato
organizuotas konkursas policijos komisariato organizuotas konkursas „Mes
-policijos bičiuliai“

5b klasės komanda:

Anastasija Golovač;

Tauras Grincevičius;

Daniel Verikas;

Olivija Vonsovič;

Karolis Terleckas

 

1-oji vieta

 

Justina Zacharevič

2015 m. lapkričio 27
d.

Pilietinio ir tautinio
ugdymo projekto VI-asis respublikinis piešinių
konkursas „Senų daiktų istorijos“

Dominykas Undraitis, 7b klasė

Diplomas

Žana Semaško

2016 m. sausio 31 d.

 

 

Pabradės Švnč. Mergelės Marijos Šeimos karalienės bažnyčios
organizuotas prakartėlių konkursas

 

 

 

 

IIIbg klasės mokinių grupė

2a klasės mokinių grupė

 

4a ir 4b  klasių mokinių grupė

 

IIIag klasės mokinių grupė

 

Ateitininkų kuopa „Rasa“

 

 

 

 

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

Originaliausios
prakartėlės nominacija

 

Paslaptingiausios
prakartėlės nominacija

 

Nominacija „Po vienu
stogu“

 

 

 

 

 

 

Gražina Gricevičienė

 

 

 

 

 

 

 

Olė Kavaliūnienė

 

 

 

2016 m. vasario 1 d.

Lietuvos mokinių
meninio skaitymo konkurso rajono etapas

Milda Volskaitė, IVag
klasė

Gabrielė Volskaitrė, 6 klasė

 

 

1-oji vieta

 

1-oji vieta

 

 

 

Asta Andrijauskienė

Margarita Šalnė

 

 

 

2016 m. vasario 20d.

Lietuvos mokinių meninio
skaitymo konkurso regioninis  etapas
(5-8 klasių grupė)

Gabrielė Volskaitrė, 6 klasė

 

3-oji vieta

 

Margarita Šalnė

 

2016 gegužės 7d.

Švenčionių rajono
ugdymo įstaigų knygų skirtukų-žymeklių dailės konkursas „Žymeklių mozaika“

Violeta Bučinskaitė, 7b klasė

Viktorija Trofimova, 4 klasė

3-oji vieta

 

Padėka

Žana Semaško