Pradinių klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė

2017-06-01

2017 m. gegužės 30 d. įvyko ilgai laukta pradinių klasių mokinių Mokslo metų pabaigos šventė. Gimnazijos direktorei Laimai Markauskienei įteikus Pradinio išsilavinimo pažymėjimus ketvirtokų mokytojoms Danutei Godliauskienei ir Ritutei Martinkėnienei, priešmokyklinio ugdymo grupių pedagogėms Olgai Lukjanovai ir Lijanai Ivanauskienei – priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, prasidėjo smagus koncertas „Atostogos kaime“. Priešmokyklinių ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai šoko, dainavo, grojo įvairiais instrumentais. Koncerte savo kūrybos eiles skaitė gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja, ketvirtoko Eimanto Kerulio močiutė Irena Kerulienė, kartu su savo dukra trečioke Jekaterina Golovač dalyvavo mamytė Nina Golovač. Šventės pabaigoje, nuskambėjus smagiam trečiokų kapelos maršui, mažieji artistai visi kartu padainavo nuotaikingą dainą „Atostogos kaime“.


Džiaugėmės 2016-2017 m.m. pradinių klasių mokinių laimėjimais ir pasiekimais

2017-05-29

2017 m. gegužės 29 d. pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai susirinko pasidžiaugti besibaigiančių 2016-2017 mokslo metų laimėjimais, pasiekimais. Gimnazijos direktorė Laima Markauskienė apžvelgė šių mokslo metų pasiekimus ir įteikė padėkas geriausiai besimokiusiems bei aktyviausiems pradinių klasių mokiniams. Visi priešmokyklinukai ir pradinukai po padėkų teikimo žiūrėjo nuotaikingą ir pamokantį spektaklį „Šuniukų mokyklėlė, kačiukų acėcėlė“, kuriame vaidino 4a klasės mokiniai.


Dalyvavome Lietuvos ugdymo įstaigų protų kovų finale

2017-05-26

2017 m. gegužės 25 d. dvi gimnazijos mokinių komandos kartu su geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene dalyvavo protų kovų finaliniame renginyje, kuris vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje. 10-14 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Žemės sergėtojai“, kurios nariai buvo 6b klasės mokiniai: Monika Ivanauskaitė , Anastasija Golovač, Tauras Jokūbas Grincevičius, Danielius Verikas, Eimantas Gaidamavičius, Arnas Kerulis ir 8b klasės mokinė Violeta Bučinskaitė. 15-19 metų amžiaus grupėje gimnazijai atstovavo komanda „Darnusis septynetas“, kurią sudarė Iag klasės mokiniai: Simona Stelmokaitė, Kotryna Verikaitė, Emilė Brazytė, Adrija Meškauskaitė, Ibg klasės mokinė Nomeda Plikšnytė, IIag klasės mokiniai Darius Varno ir Saulius Kazlauskas. Mūsų gimnazija už protų kovų I-ojo etapo organizavimą įstaigoje ir mokinių aplinkosaugines žinias apdovanota padėka. Po protų kovų finalo gimnazijos mokiniai pakviesti į užsiėmimą pagal edukacinę programą Saugomų teritorijų lankytojų centre.


Pažintis su inžinieriaus profesija

2017-05-23

2017 m. gegužės 9 d. grupė II-IV gimnazijos klasių mokinių grupė kartu su karjeros koordinatore Laima Mikulėniene ir socialine pedagoge Natalija Volujevič vyko į ekskursiją „Ateities inžinieriai“, skirtą profesiniam orientavimui. Vykimas organizuotas profesinio tobulinimo ir šalies konkurencingumo didinimo programos „Kurk Lietuvai“ ir projekto „Būsiu__“ iniciatyva. Mokiniai aplankė „Barclays“ ir „FL Technics“ įmones Vilniuje. „Barclays“ operacijų centre dirbantys informacinių technologijų, personalo, klientų aptarnavimo ir kitų sričių specialistai papasakojo apie savo specialybes ir apie tai kaip prisideda prie vieno didžiausių pasaulio bankų – „Barclays“ – darbo. Nuvykę į „FL Technics“ orlaivių remonto angarus, kuriuose remontuojami įvairūs lėktuvai, mokiniai susipažino su aviacijos mechanika. Informacinės technologijos ir aviacijos mechanika – tai profesinės kryptys, kuriose specialistų Lietuvoje reikia vis daugiau ir prognozuojama, kad įsidarbinimo galimybės ateityje bus geriausios.


Raskime laiko pabūti kartu!

2017-05-20

„Raskime laiko pabūti kartu!“ – tokiais žodžiais 2017 m. gegužės 19 d. gimnazijos aikštyne susirinkusius pradinių klasių mokinius ir jų tėvelius pasveikino tradicinės šeimos sporto šventės „Aš, tėtis ir mama- sportuojanti šeima“ organizatorės Alma Šekštelienė, 3a klasės mokytoja, Esmiralda Verikienė, 3b klasės mokytoja. Karštą penktadienio vakarą šeimos smagiai praleido laiką kartu sportuodamos – atlikdamos linksmas estafečių užduotis, žaisdamos kvadratą.


Gerbiami Tėveliai!

2017-05-20

Informuojame, kad nuo 2017 m. kovo 1d. iki rugpjūčio 31d. priimami prašymai į pirmą klasę (prašymus nešti į raštinę, tel. 53150)

Laukiame Jūsų vaikučių 2017 m. birželio 6—8 dienomis būsimųjų pirmokų mokyklėlėje. Pamokėlių pradžia 9 val.

Kas žinotina būsimų pirmokų tėvams

Pagal Švietimo įstatymą į pirmąją klasę tėvai privalo išleisti vaiką, kuriam kalendoriniais metais sukanka septyneri (gimę 2010 m.) ir šešerių metų amžiaus vaiką (gimusį 2011 m.) kurio branda ir pasirengimas mokyklai buvo teigiamai įvertinti prieš pradedant lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę.

Būsimųjų pirmokų tėvai pateikia:

 • prašymą gimnazijos direktoriui,
 • nustatytos formos sveikatos pažymą,
 • gimimo liudijimo kopiją.

Pateikus šiuos dokumentus, iki rugsėjo 1 d. sudaroma mokymo sutartis. Šioje sutartyje abi šalys (vaiko tėvai ir gimnazija) susitaria dėl ugdymo programos įgyvendinimo sąlygų, gimnazijos ir tėvų atsakomybės.

Mokykloje vaikams teikiama ši švietimo pagalba: logopedo, specialioji pedagoginė, psichologinė, socialinė pedagoginė.

Po pamokų mokiniai gali lankyti pailgintos dienos grupę, įvairius būrelius.

Mokiniai iš mažas pajamas gaunančių šeimų mokykloje maitinami nemokamai.

Pirmokui reikalingos priemonės:

 1. Rašalinis parkeris.
 2. Plunksninė (penalas).
 3. Spalvoti pieštukai, flomasteriai, paprastas minkštas pieštukas, trintukas, liniuotė, drožtukas.
 4. Akvareliniai dažai, guašas.
 5. Plastilinas.
 6. Spalvotas popierius, kartonas.
 7. Piešimo sąsiuvinis (paprastas ir akvarelei).
 8. Žirklės.
 9. Pieštukiniai (sausi) klijai.
 10. Rašymo sąsiuviniai 1 klasei linijomis (5 vnt.).
 11. 11.Matematikos sąsiuviniai dideliais langeliais 1 klasei (5 vnt.).
 12. Aplankas sąsiuviniams (papkė).
 13. Aplankalai sąsiuviniams ir vadovėliams.
 14. Sportinė apranga, sportinė avalynė.
 15. Avalynė šokio pamokai.
 16. Segtuvai (plastikiniai) darbams, 2 vnt.
 17. Kuprinė.

Susitikimas su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus atstovais

2017-05-15

Gegužės 15 d. gimnazijos II-IV mokiniai dalyvavo susitikime su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus atstovais. Svečiai pristatė  pilietinę akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuri vyksta gegužės 15-21 dienomis visose Lietuvos savivaldybėse, ir supažindino su SODROS veikla. Mokiniai sužinojo apie galimybes, kurios suteikiamos socialiai draustiems asmenims, apie pašalpų, pensijų skyrimo tvarką ir kokią žalą darbuotojui padaro „atlyginimas vokelyje“.


Gražiausi žodžiai mamai

2017-05-15

Motinos diena minima visame pasaulyje. Žemei pasipuošus pirmaisiais gėlių žiedais, ši graži šventė švenčiama ir Lietuvoje. Tą dieną visos pasaulio mamos apdovanojamos dėmesiu, šiluma, geru žodžiu. 2017 m. gegužės 11 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vyko poezijos konkursas, skirtas Motinos dienai paminėti. Eiles mokiniai skaitė anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Pasirinkti ir išmokti meniškai deklamuoti eilėraščius apie mamą padėjo užsienio kalbų mokytojai. Konkurse dalyvavo 27 įvairių klasių mokiniai. 8 mokiniai, užėmę 1-3 vietas, apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis, kiti – padėkomis už aktyvų bei nuoširdų dalyvavimą. Sveikiname nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams!


Dalyvavome Europos egzamino I-ajame etape

2017-05-15

2017 m. gegužės 9 d. gimnazijoje vyko Europos egzamino I-asis etapas, kuris skirtas paminėti Europos dieną. Europos egzaminu siekiama didinti žmonių informuotumą ir domėjimąsi Europos Sąjunga, europiečių teisėmis ir pareigomis, bendrosios rinkos galimybėmis. 8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai  turėjo galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairaus sudėtingumo klausimus, susijusius su Europos Sąjungos veikimu, istorija, valstybėmis narėmis, politika bei aktualijomis.

Skaityti daugiau …


Rusų literatūra Lietuvoje: Istorija ir šiandien

2017-05-11

Džiaugiamės galėdami dalyvauti kultūrininko, literato Juozo Žitkausko vykdomo projekto „Literatūros vaivorykštė. Lietuvoje gyvenančių tautų literatūrinės atvertys“ projekto veikloje. 2017 m. gegužės 10 d. gimnazijoje lankėsi svečiai iš Vilniaus universiteto Rusų filologijos katedros. Renginio metu II ir III gimnazijos klasių mokiniai išklausė katedros vedėjo, docento dr. Pavelo Lavrinec paskaitą apie rusų literatūrą Lietuvoje. Mokiniai išgirdo poeto Vitalijaus Asovskio eiles ir bardės Natalijos Šarovos dainas. Viktorinos metu IIag klasės mokinys E. Timoščenko už teisingai atsakytą klausimą gavo prizą.