Netradicinio ugdymo tikybos pamokos

Paskelbė: , 2017-03-28

2017 m. kovo 24 d. (penktadienį) Ig, IIg ir III g klasės mokiniai turėjo netradicinio ugdymo tikybos pamokas, kurių metu atstovai iš Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro (VAJC) pristatė Lietuvos jaunimo dienų programą. Pamokos prasidėjo fizinėmis pratybomis (trumpa mankšta) – „žirgų varžybomis“, po to mokiniams buvo parodyti trumpi filmai apie jaunimo dienų istoriją, apie arkivyskupą Teofilių Matulionį, VAJC atstovai pasidalino savo patirtimi apie dalyvavimą jaunimo dienose bei pakvietė mokinius savanoriauti arba tiesiog atvykti ir dalyvauti Lietuvos jaunimo dienose. „Jaunimo dienos – tai galimybė išgyventi įspūdingą tikėjimo šventę, kur susitinkame savo bendraamžius, Dievą ir net pačius save – tai repeticija Dangui.“ (Vysk. Kęstutis Kėvalas). Šių metų Jaunimo dienos vyks Vilniuje birželio 23-25 dienomis,  tema „Tiesa padarys jus laisvus“ Jn 8,31-42. Norintieji dalyvauti kviečiami registruotis pas tikybos mokytoją Gražiną.