Olimpiadų, konkursų, varžybų laimėtojai

Mokinių sportiniai pasiekimai

Mokinių sportiniai, sveikos gyvensenos pasiekimai 2016-2017 m.m.

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2016 m. rugsėjis

„Intersurgical“ krepšinio turnyras

8, I-IV gimn. kl. mokinių komanda

4-oji vieta

Paulius Kamarauskas

2016-11-16

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų rajoninės kvadrato varžybos

5-6 kl. mokinių komanda

3-oji vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2016-11-23

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės mergaičių kvadrato varžybos

5-7 kl. mokinių komanda

1-oji vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2016-12-02

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės mergaičių kvadrato varžybos

5-7 kl. mokinių komanda

1-oji vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017-01-21

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės mergaičių kvadrato varžybos

5-7 kl. mokinių komanda

4-oji vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017-02-22

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ estafečių
varžybos

5-7 kl. mokinių komanda

1-oji vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017-02-21

2017-03-17

Rajono mokyklų krepšinio varžybos

8, I-IV gimn. kl. mokinių komanda

4-oji vieta

Paulius Kamarauskas

 

2017-03-22

Jaunųjų gaisrininkų varžybos

5-8, I-II gimn.  kl. mokinių komanda

4-oji vieta

Genadij Kozlovskij

2017-04-28

Jaunojo pasieniečio burelių žaidynės

8, I-IV gimn. kl. mokinių komanda

2-oji vieta

Paulius Kamarauskas

2017-05-08

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

I-IV gimn. kl. mokinių komanda

A.Meškauskaitė 1-oji vieta;

A.
Šileikytė

2-oji
vieta;

G. Sokolovas 

3-oji
vieta

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017-05-11

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

6-7 kl. mokiniai

1-oji vieta (mergaičių
komanda)

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017-05-17

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

6-7 kl. mokiniai

3-oji komandinė vieta

(N.Meškauskaitė 2-ojivieta individualioje įskaitoje)

Paulius Kamarauskas

Genadij Kozlovskij

2017 m. gegužė

„Intersurgical“ krepšinio turnyras

( 8 rungtynės )

8-12 kl. mokinių komanda

3-oji vieta

Paulius Kamarauskas

 

Mokinių akademiniai pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2016-12-23

Švenčionių rajono
mokinių informatikos olimpiada

Julita Vainickaitė, IVag klasė

 

3-oji vieta

 

Darijuš Gurskij

2017-01-13

Švenčionių rajono mokinių biologijos olimpiada

Jeva Paukšta, IIbg klasė

Eva Šablovskaja, IIIag klasė

Inga Sivaja, IIIbg klasė

Edvardas Timoščenka, IIag klasė

1-oji vieta

 

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

2-oji vieta

Zita Daškevičienė

 

Zita Daškevičienė

 

Zita Daškevičienė

 

 Daiva Morozienė

2017-01-20-

2017-01-22

Respublikinis
geografijos žinių konkursas „Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“

Danielius Verikas, 6b

klasė

Olivija Vonsovič, 6b klasė

Simona Stelmokaitė. Iag klasė

 

Dalyvio diplomas

Dalyvio diplomas

Dalyvio diplomas

Zita Čičiurkienė

2017 m. sausis

Švenčionių rajono mokinių chemijos olimpiada

Edvardas Timoščenka, IIag klasė

Inga Sivaja, IIIbg klasė

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

Laurynas Alinauskas

Natalija Alinauskienė

 

2017-02-15

Rajono   9-10 klasių mokinių
anglų kalbos konkursas

Austėja Andrijauskaitė, IIag klasė

1-oji vieta

 

Justina Zacharevič

2017-02-17

Švenčionių rajono mokinių fizikos olimpiada

 

Beata Jundo, Iag klasė

Darius Varno, IIag klasė

Ilja Jaskovlevas, IIIbg klasė

Saulius Kazlauskas, IIag klasė

Danielė Poberijytė, Iag klasė

1- oji
vieta

1- oji
vieta

 

2- oji
vieta

 

2- oji
vieta

 

3- oji
vieta

 

Virgilijus Kalinauskas

2017-02-23

Švenčionių rajono mokinių istorijos
olimpiada

 

Dainius Bučinskas, IVbg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IVag klasė

Sandra Matusovičiūtė, IIag klasė

Evelina Labeišaitė. IIIbg klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

 

Regina Mateikienė

Regina Mateikienė

Regina Mateikienė

Danguolė Grincevičienė

 

 

2017-02-04

Švenčionių rajono
lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada lietuviškų mokyklų mokiniams

Austėja Andrijauskaitė, IIag klasė

Julita Vainickaitė IVag klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IVag klasė

1-oji vieta

 

 

2- oji
vieta

3- oji
vieta

Asta Andrijauskienė

 

Lina Zalagienė

Lina Zalagienė

2017-02-24

Švenčionių rajono
mokinių dailės olimpiada

Marius Jelinskij, IIag klasė

3-oji vieta

Žana Semaško

2017-02-17

Švenčionių rajono
mokinių matematikos olimpiada

Gabrielė Ivanauskaitė, IVag klasė

Saulius Kazlauskas, IIag klasė

Edvardas Timoščenka, IIag klasė

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

3-oji vieta

 

Olga Grigorjeva

 

Edita Meškovienė

 

Edita Meškovienė

 

2017-02-23

Švenčionių rajono
mokinių istorijos olimpiada

Dainius Bučinskas, IVbg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IVag klasė

Sandra Matiusovičiūtė, IIag klasė

Evelina Labeišaitė, IIIbg klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

 

Regina Mateikienė

Regina Mateikienė

Regina Mateikienė

Danguolė

Grincevičienė

2017-03-01

 Švenčionių rajono mokinių rusų (užsienio)
kalbos olimpiada

 

Viktorija Rakovskaitė, IIag klasė

Monika Moisejeva, IIag klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

 

Liudmila Popkova

 

2017-03-15

Rajono mokinių
nacionalinio raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

Skaistė Liubertaitė, 5a klasė

Erika Pavlova, 5a klasė

Alina Lukjanova, 5a klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

 

3-oji vieta

 

Lina Zalagienė

 

Margarita

Šalnė

 

Laima Jurevičienė

 

 

2017-03-03

Rajono mokinių
geografijos olimpiada

Darius Varno, IIag klasė

Dainius Bučinskas, IVbg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IVag klasė

1- oji
vieta

 

2-oji vieta

 

3-oji vieta

Zita Čičiurkienė

 

 

2017-03-13

Lietuvos pradinukų
matematikos olimpiados rajoninis etapas

Aleksas Ilgevičius, 3a klasė

Karina Burokaitė, 4a klasė

2-oji vieta

 

2-oji vieta

 

Alma Šenkštelienė

Danutė Godliauskienė

 

2017 m. kovas

Švenčionių rajono
mokinių technologijų olimpiada

Agnietė Stefanavičiūtė, IIIag klasė

Denis Vitkevič, , IIIag klasė

1-oji vieta

 

 

1-oji vieta

Janina Žeromskaja

 

Romualdas Gadliauskas

2017-03-22

Švenčionių rajono
mokinių nacionalinio raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

Agnė Čepulytė, 4a klasė

 

1-oji vieta

 

 

Danutė Godliauskienė

 

2017 m. kovas

Tarptautinis
matematikos konkursas „KENGŪRA 2017“

Aurelija Gaidamovičiūtė, 1 klasė

Viktorija Čepulkovskytė, 1 klasė

Aleksas Ilgevičius, 3 klasė

Ričardas Lukjanovas, 3 klasė

Normantas Tupkauskas, 3 klasė

Simona Šilinytė,
3 klasė

Karina Burakaitė,
4 klasė

Silvija Bučinskaitė, 4 klasė

Justas Kutra, 4
klasė

 

Arnoldas Ivanauskas, 5 klasė

Danielius Verikas, 6b klasė

Diana Jakovlevaitė,
7 klasė

Gabrielė Volskaitė, 7 klasė

Mantas Paškevič,
8 klasė

Monika Fišer, 8
klasė

Aleksas Anikejevas, 8 klasė

Danielius Komaiško, 8 klasė

Dina Perveneckaitė,
8 klasė

Andrius Jedik,
9 klasė

Danielė Poberijytė, 9 klasė

Saulius Kazlauskas, IIag
klasė

Eimantas Miškinis, IIbg
klasė

Ilja Jakovlevas, III g klasė

Inga Sivaja,
III g klasė

6 rajone

 

 

10 rajone

 

 

3 rajone

 

5 rajone

 

6 rajone

 

9 rajone

 

4 rajone

 

5 rajone

 

9 rajone

 

4 rajone

 

10 rajone

 

2 rajone

 

4 rajone

 

1 rajone

 

2 rajone

5 rajone

 

8 rajone

 

10 rajone

 

7 rajone

8 rajone

 

3 rajone

 

4 rajone

 

5 rajone

 

8 rajone

 

 

 

Olė Kavaliūnienė

 

 

Olė Kavaliūnienė

 

 

Alma Šenkštelienė

Alma Šenkštelienė

Alma Šenkštelienė

Esmeralda

Verikienė

Danutė Godliauskienė

Danutė Godliauskienė

Danutė Godliauskienė

Olga Grigorjeva

 

Edita Meškovienė

 

Rita Jedik

 

Regina Žemeckienė

Olga Grigorjeva

 

Olga Grigorjeva

Olga Grigorjeva

 

Olga Grigorjeva

 

Olga Grigorjeva

 

Jonas Kavaliūnas

Jonas Kavaliūnas

 

Edita Meškovienė

 

Regina Žemeckienė

Edita Meškovienė

 

Edita Meškovienė

 

2017-04-08

XXIV Lietuvos mokinių
rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Viktorija Rakovskaitė, IIag klasė

 

1-oji vieta

 

 

Liudmila Popkova

 

 

2017-05-25

 

Lietuvos ugdymo įtaigų
protų kovų finalas

6-8, I-II gimn.  kl. mokinių komanda

 

Padėka

Zita Čičiurkienė

2017 m.

 Kalbų Kengūra
2017 (anglų
kalba)

Violeta Bučinskaitė,
8b klasė

 

Auksinės Kengūros diplomas

Irina Macanko

 

 

2017 m.

balandis-

birželis

 

Nacionalinis
konkursas „Pamoke gamtoje: svajokime drauge“

Saulius Kazlauskas,
IIag klasė

Darius Varno, IIag klasė

Monika Mojesejeva, IIag klasė

Jeva Paukšta, IIbg klasė

Gabrielė Samulevičiūtė, , IIbg klasė

Nugalėtojai

Zita Čičiurkienė

 

 

 

 

 

2017 m.

Vertimų
ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ ( rusų kalba)

Monika Mojesejeva, IIag klasė

Neringa Jociūtė, 8a klasė

Diplomas

 

Diplomas

 

Liudmila Popkova

 

2017 m.

Vertimų ir iliustracijų
projektas „Tavo žvilgsnis“ (anglų kalba)

Jan Ivanišiv, 7 klasė

Gabrielė Volskaitė, 7 klasė

Raimondas Brovko, 5 klasė

Diplomas

Diplomas

 

Diplomas

 

Jelena Bulyčeva

Irina Macanko

Irina Macanko

2017-05-03

Respublikinis konkursas
„Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi“

Dainius Bučinskas, IVbg klasė

 

Laimėtas italijos ambasadoriaus Stefano Taliani De Marchio apsilankimas gimnazijoje

Zita Čičiurkienė

2017-05-06

Nacionalinio mokinių
raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ respublikinis etapas

Skaistė Liubertaitė, 5a klasė

3-oji vieta

 

Lina Zalagienė

 

 

Mokinių meniniai pasiekimai

 

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2016 m. spalis

Respublikinis konkursas
„Kamštelių vajus‘2016“. Meninių darbų iš plastikinių butelių kamštelių
paroda

Ekologų klubas „Žaliuoju taku

Padėka už sukurta
meninį darbą

Zita Čičiurkienė

2016-12-21

Vilniaus rajono
mokyklų paroda-konkursas „Pats gaminu Prakartėlę“

12 kl. komanda

3-oji vieta

Gražina Gricevičienė

2017-02-09

Lietuvos mokinių
meninio skaitymo konkurso rajono etapas

 Gabrielė Volskaitė,
7 klasė

 

 

 

1-oji vieta

 

 

 

 

Margarita Šalnė

 

 

 

 

2017-04-01

 

 

 

 

XVII Nacionalinis
mokinių

Č. Kudabos geografijos
konkursas

Daniel Verikas , 6b klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Zita Čičiurkienė

2017-06-01

Rytų Lietuvos dailės
piešinių konkursas „Kokiu laivu aš plauksiu į Klaipėdą“

Paulina Lavrinoviočiūtė, 4b klasė

Emilija Silickaitė, 6b klasė

Diana Jakovlevaitė, 7 klasė

1-oji vieta

 

2-oji vieta

 

Laureatė

Žana Semaško

2016-09-01-

2017-04-27

Tarptautinė Gamtosauginių
mokyklų programa. Tarptautinė kampanija „Mažiau šiukšlių“

Gimnazijos gamtosauginis komitetas

1-8, I-IV gimn. klasės

Gamtosauginių mokyklų
programos apdovanojimai – Žalioji vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo
sertifikatas

Gimnazijos
gamtosauginis komitetas

 

Verslumo ugdymo pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2016-10-27

Nacionalinė verslumo
diena „Profadienis junior

Evelina Paškevičiūtė, IIIbg klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg
klasė

Milena Černecka, IIIbg klasė

Danuta Matusovič

IIIbg klasė

Diana Bitovt, IIIbg
klasė

Pažymėjimai

Rita Jedik

2016-12-16

Mokomųjų mokinių
bendrovių Kalėdinė mugė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

Evelina Paškevičiūtė, IIIbg klasė

Milena Černecka, IIIbg klasė

Danuta Matusovič

IIIbg klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg
klasė

Edgaras Vitkovskis, IIIbg
klasė

Inga Sivaja, IIIbg
klasė

Pažymėjimai

Rita Jedik

2017-02-04

Mokomųjų mokinių
bendrovių mugė „Verslas jauniems“ LITEXPO centre

Margarita Mincevičiūtė, IIIbg
klasė

Milena Černecka, IIIbg klasė

Danuta Matusovič

IIIbg klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg
klasė

Edgaras Vitkovskis, IIIbg
klasė

Inga Sivaja, IIIbg
klasė

Pažymėjimai

Rita Jedik

2017-03-22-

2017-03-24

Tarptautinė mugė „Innovative business“ Kaune

Milena Černecka, IIIbg klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg
klasė

Edgaras Vitkovskis, IIIbg
klasė

Inga Sivaja, IIIbg
klasė

Neringa Verikaitė, IIIag
klasė

Sertifikatai

Rita Jedik

2017-05-05

Nacionalinis mokomųjų
mokinių bendrovių konkursas

Ilja Jakovblevas, IIIbg
klasė

Evelina Paškevičiūtė, IIIbg klasė

Milena Černecka, IIIbg klasė

Danuta Matusovič

IIIbg klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIIbg
klasė

Edgaras Vitkovskis, IIIbg
klasė

Inga Sivaja, IIIbg
klasė

Neringa Verikaitė, IIIag
klasė

Pažymėjimai

Rita Jedik

 

 

2015-2016 m.m. mokinių sportiniai, sveikos gyvensenos pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015-09-17

„Be active“ masinis bėgimas

5-12 kl. mokiniai

Prizininkai: J.Sokolovas, M.Beperšius,
A.Meškauskaitė

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-09-18

„Be active“ krepšinio 3×3 turnyras

5-12 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

2015-10-02

Švenčionėliai „Grybų šventė“ 3×3 krepšinio varžybos

5-12 kl. mokiniai

3-oji vieta

(2004 m. gim.),

2-oji vieta

(1999 m. gim )

P.Kamarauskas

2015-10-15

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuotas 2- asis solidarumo bėgimas

5-12 kl. mokiniai

Dalyvavo daugiau kaip
100 gimnazijos mokinių

P.Kamarauskas

2015-11-16

Rajoninės mergaičių kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-11-17

Rajoninės berniukų kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-11-26

Zoninės kvadrato varžybos

5-6 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2015-12-15

Rajoninės vaikinų krepšinio varžybos

10-12 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-02-18

Švenčionys. Jaunojo pasieniečio 3×3 krepšinio
varžybos

9-12 kl. mokiniai

3-oji vieta

(merg.)

P.Kamarauskas

2016-02-10

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos

5-6 kl. mokinia

3-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-03-15

Rajoninės berniukų (2000m. gim.) krepšinio varžybos

7-9 kl. mokiniai

2-oji vieta

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-03-20

Jaunųjų ugniagesių varžybos

5-12 kl. mokiniai

1-oji vieta (M.Beperšius),

3-oji vieta (V.Lavrenov)

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016-04-01

Draugiškas krepšinio
turnyras Joniškio pagr. mokykloje

8-10 kl. mokiniai

3-oji vieta

P.Kamarauskas

2016-05-09

Futbolo varžybos „Golas

5-6 kl. mokiniai

1-oji vieta

P.Kamarauskas

2016-05-12

Futbolo varžybos „Golas

7-9 kl. mokiniai

4-oji vieta

P.Kamarauskas

2016-05-13

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

5-7 kl. mokiniai

4-oji vieta,

A. Daujotaitė -3-oji
vieta asmeninėje įskaitoje

P.Kamarauskas

G.Kozlovskij

2016 m. balandžio
20d.

Konkursas „Higienos
ABC“

4 klasių
mokinių komanda

1-oji komandinė vieta

Olė Kavaliūnienė

2016 gegužės 5
d.

KonkursoŠviesoforas“ II etapas

1-4 klasių komanda

3-oji vieta

Renata Markinienė

Mokinių akademiniai pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015 m. spalio

27 d.

Švenčionių rajono
mokinių muzikos olimpiada

Emilija Brazytė, 8a klasė

Emilija Valujevič, 8a klasė

Deivilė Šestakovskytė, 8a
klasė

Kotryna Verikaitė, 8a klasė

1-oji vieta

2-oji vieta

3-oji vieta

3-oji vieta

Edita Rudinskienė

2015 lapkričio 27 d.

Projekto „2015 –
Europos metai vystymuisi: dalyvaus ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo
veiklą“ Lietuvos mokyklų Protų kovų konkurso finalas

Ernestas Šostakas, IVag klasė

Edgaras Gorochovas, IVag klasė

Dalija Marcinkevičiūtė, IVbg
klasė

Samanta Vitkauskaitė, IVbg klasė

Diana Gaigamavičiūtė, IVbg klasė

Justina Gabnytė, IVbg klasė

Audrius Jerašius, IVbg klasė

Pažymėjimas

Rita Jedik

2015 lapkričio 27 d.

Projekto „2015 –
Europos metai vystymuisi: dalyvaus ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo
veiklą“ Lietuvos mokyklų Protų kovų konkurso finalas

Kotryna Verikaitė, 8a klasė

Andrius jedik, 8a klasė

Adrija Meškauskaitė, 8a
klasė

Nomeda Plikšnytė, 8b klasė

Darius Varno, Iag
klasė

Sandra matiusovičiūtė, Iag klasė

Edvardas Timoščenka, Iag klasė

Laimėtas prizas –
kelionė į AHHA mokslo centrą Tartu (Estijoje)

Zita Čičiurkienė

2015 m. gruodžio 18 d.

Mokomųjų mokinių
bendrovių Kalėdinė mugė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

Agnietė Stefanavičiūtė, IIag klasė

Karolina Voloncevič, IIag klasė

Darjuš Mighalkevič, IIag klasė

Dalyvio pažymėjimas

Rita Jedik

2016 m. balandžio 13-15
d.

Tarptautinė mokomųjų
mokinių bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2016“
Kaune

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

Danuta Matusovič, IIbg klasė

Milena Čarnecka, IIbg klasė

Sertifikatas

Rita Jedik

2016 m. balandžio 29 d.

Mariampolės regiono mokomųjų mokinių bendrovių
mugė-konkursas 2016

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Rita Jedik

2016 m. gegužės 6 d.

Nacionalinis mokomųjų
mokinių bendrovių konkursas

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

Veronika Grinkevič, IIbg klasė

Kotryna Fidiuškinaitė, IIbg klasė

Danuta Matusovič, IIbg klasė

Milena Čarnecka, IIbg klasė

Pažymėjimas

Rita Jedik

2015 m. gruodžio 31d.

Švenčionių rajono
mokinių informatikos olimpiada

Igor Sivoj, IVag klasė

3-oji vieta

Darijuš Gurskij

2016 m. vasario 3 d.

Švenčionių
rajono mokinių biologijos
olimpiada

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

Jeva Paukšta, Ibg klasė

2-oji vieta

3-oji vieta

Daiva Morozienė

Zita Daškevičienė

2016 m. vasario 4 d.

Rajono anglų kalbos konkursas

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

2-oji vieta

Justina Zacharevič

2016 sausio 28 d.

Švenčionių
rajono mokinių chemijos olimpiada

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

Eimantas Romanovskis, IVbg
klasė

2-oji vieta

3-oji vieta

Vilma Oginskienė

2016 m. vasario 12 d.

Švenčionių rajono mokinių fizikos olimpiada

Inga Sivaja, IIbg klasė

Igor Sivoj, IVag klasė

Julita Vainickaitė, IIIag klasė

Saulius Kazlauskas, Iag klasė

1- oji vieta

2- oji vieta

2- oji vieta

3- oji vieta

Virgilijus Kalinauskas

2016 m. vasario 25 d.

Švenčionių rajono mokinių istorijos
olimpiada

Audrius Jerašius, IVbg klasė

Edvinas Lyndo, IV bg klasė

Dainius Bučinskas, IIIbg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

1-oji vieta

2-oji vieta

3-oji vieta

2-oji vieta

Danguolė Grincevičienė

Regina Mateikienė

2016 m. kovo 1 d.

Švenčionių rajono mokinių rusų (užsienio)
kalbos olimpiada

Ernestas Andrukianec, IIIag klasė

Gabrielė Mazurkevič, IIbg klasė

1-oji vieta

2-oji vieta

Liudmila Popkova

2016 m. vasario 4 d.

Švenčionių rajono
mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

Jeva Paukšta, Ibg klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

1-oji vieta

2- oji vieta

2- oji vieta

Asta Andrijauskienė

Asta Andrijauskienė

Lina Zalagienė

2016 m. kovo 3d.

Lietuvių kalbos ir
literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

Austėja Andrijauskaitė, Iag klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Asta Andrijauskienė

2015 m. kovo 6 d.

Rajono mokinių anglų kalbos
olimpiada

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

2-oji vieta

Justina Zacharevič

2016 m. kovo 1 d.

Švenčionių rajono
mokinių dailės olimpiada

Jeva Paukšta, Ibg klasė

1-oji vieta

Žana Semaško

2016 m.

Respublikinė dailės
olimpiada

Jeva Paukšta, Ibg klasė

Sėkmingas dalyvavimas

Žana Semaško

2016 m. balandžio 9 d.

XXIII Lietuvos mokinių
rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Ernestas Andriukianec, IIIag klasė

1-oji vieta

Liudmila Popkova

2016 m. kovo 8 d.

Švenčionių rajono
mokinių technologijų olimpiada

Ieva Belevičiūtė, 7a klasė

Mantas Paškevičius, 7a
klasė

1-oji vieta

1-oji vieta

Janina Žeromskaja

Romualdas Gadliauskas

2016 m. kovo 17 d.

Geografijos olompiada „Mano gaublys“

Eva Šablovska, IIag klasė

Erikas Bacevičius, IIag klasė

1-oji vieta

2-oji vieta

Zita Čičiurkienė

2016 m. kovo 29 d.

Rajono mokinių
geografijos olimpiada

Dainius Bučinskas, IIIbg klasė

Darius varno, Iag klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

Edvardas Timoščenka, Iag klasė

1- oji vieta

2-oji vieta

2-oji vieta

3-oji vieta

Zita Čičiurkienė

2016 m. vasario 17d.

Švenčionių rajono
mokinių matematikos olimpiada

Igor Sivoj, IVag klasė

Gabrielė Ivanauskaitė, IIIag klasė

2-oji vieta

2-oji vieta

Edita Meškovienė

Olga Grigorjeva

2016 m.

Kalbų kengūra 2016
(lietuvių kalba)

Alina Lukjanova, 4a klasė

Oranžinės Kengūros
diplomas

Rita Leleikienė

2016 m.

Kalbų Kengūra
2016 (anglų
kalba)

Ignas Klimas, 6 klasė

Raimundas Brovko, 4a klasė

Sidabrinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros
diplomas

Jelena Bulyčeva

Irina Žavoronkova

2016 m.

Kalbų kengūra 2016
(vokiečių kalba)

Emilija Marija Valujevič,
8a klasė

Auksinės Kengūros
diplomas

Irena Kerulienė

2016 m.

Kalbų Kengūra 2016 (rusų
kalba)

Viktorija Rakovskaitė, Iag
klasė

Darius Varno, Iag klasė

Elvyra Barkauskaitė,

8b klasė

Anastasija Mitrofan,

IIbg klasė

Adriana Rutkovskytė, 7b klasė

Evelina Lisovskaja,

7b klasė

Auksinės
Kengūros diplomas

Auksinės
Kengūros diplomas

Sidabrinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

Oranžinės Kengūros diplomas

Liudmila Popkova

Liudmila Popkova

Aliona Ivanova

Aliona Ivanova

Aliona Ivanova

Aliona Ivanova

2016 m.

Vertimų
ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“ ( rusų kalba)

Monika Mojesejeva,
Ia klasė

Diplomas

Liudmila Popkova

2016 m.

Vertimų ir iliustracijų
projektas „Tavo žvilgsnis“ (anglų kalba)

Danielius Verikas, 5b klasė

Diplomas

Justina Zacharevič

2015 gegužės 30d.

Nacionalinė Teisinių
žinių olimpiada

Darius Varno, Iag klasė

Diplomas,

3-oji vieta

Ganguolė Grincevičienė

Mokinių meniniai pasiekimai

Data

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Rezultatas

Mokytojo vardas, pavardė

2015 m. spalis

Konkursas „Kamštelių
vajus‘2015“

Gimnazijos bendruomenė

Sėkmingas dalyvavimas,
padėka

Zita Čičiurkienė

2015 m. spalis

Meninių darbų iš
plastikinių butelių kamštelių paroda

Ekologų klubasŽaliuoji
taku

Padėka už sukurtą
meninį darbą

Zita Čičiurkienė

2015 m. lapkričio 16
d.

Vilniaus apskrities
vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariato
organizuotas konkursas policijos komisariato organizuotas konkursas „Mes
-policijos bičiuliai“

5b klasės komanda:

Anastasija Golovač;

Tauras Grincevičius;

Daniel Verikas;

Olivija Vonsovič;

Karolis Terleckas

1-oji vieta

Justina Zacharevič

2015 m. lapkričio 27
d.

Pilietinio ir tautinio
ugdymo projekto VI-asis respublikinis piešinių
konkursas „Senų daiktų istorijos“

Dominykas Undraitis, 7b klasė

Diplomas

Žana Semaško

2016 m. sausio 31 d.

Pabradės Švnč. Mergelės Marijos Šeimos karalienės bažnyčios
organizuotas prakartėlių konkursas

IIIbg klasės mokinių grupė

2a klasės mokinių grupė

4a ir 4b klasių mokinių grupė

IIIag klasės mokinių grupė

Ateitininkų kuopa „Rasa“

2-oji vieta

3-oji vieta

Originaliausios
prakartėlės nominacija

Paslaptingiausios
prakartėlės nominacija

Nominacija „Po vienu
stogu“

Gražina Gricevičienė

Olė Kavaliūnienė

2016 m. vasario 1 d.

Lietuvos mokinių
meninio skaitymo konkurso rajono etapas

Milda Volskaitė, IVag
klasė

Gabrielė Volskaitrė, 6 klasė

1-oji vieta

1-oji vieta

Asta Andrijauskienė

Margarita Šalnė

2016 m. vasario 20d.

Lietuvos mokinių meninio
skaitymo konkurso regioninis etapas
(5-8 klasių grupė)

Gabrielė Volskaitrė, 6 klasė

3-oji vieta

Margarita Šalnė

2016 gegužės 7d.

Švenčionių rajono
ugdymo įstaigų knygų skirtukų-žymeklių dailės konkursas „Žymeklių mozaika“

Violeta Bučinskaitė, 7b klasė

Viktorija Trofimova, 4 klasė

3-oji vieta

Padėka

Žana Semaško