Pažintinė išvyka į Švenčionis

Paskelbė: , 2016-06-02

2016 m. gegužės 25 dieną  2-8 klasių mokinių grupė vyko į mokomąją – pažintinę išvyką Švenčionyse. Vaikai lankėsi Nalšios muziejuje ir UAB ,,Švenčionių vaistažolės” gamykloje. Išvyką organizavo gimnazijos socialinė pedagogė Natalija Volujevič ir specialioji pedagogė Genutė Paukštienė.  Mokomosios – pažintinės išvykos tikslai: supažindinti mokinius su Nalšios muziejaus fonduose sukauptais archeologijos, gamtos, istorijos ir etnografijos eksponatais, dalyvauti Nalšios muziejaus organizuojamame edukaciniame užsiėmime ,,Juostų pynimas“; supažindinti vaikus su UAB ,,Švenčionių vaistažolės” gamyklos veikla, gaminama produkcija, vaistažolių perdirbimo technologijomis.

Nalšios muziejuje gidė papasakojo mokiniams apie krašto archeologijos, gamtos, istorijos ir etnografijos objektus, jų atsiradimo muziejuje istoriją, edukacinio užsiėmimo metu mokiniai noriai ir kruopščiai mokėsi pinti tautines juostas. UAB ,,Švenčionių vaistažolės” gamykloje vaikai turėjo galimybę susipažinti su gaminama produkcija, vaistažolių perdirbimo technologijomis, pabendrauti su darbuotojais apie darbo ypatumus gamykloje.

Mokiniai domėjosi krašto archeologijos, gamtos, istorijos ir etnografijos objektais, išmoko pinti  juostas, sužinojo kokiais būdais gaminama vaistažolių arbata.