Pažintis su Kroatijos Respublika

Paskelbė: , 2016-12-15

2016 m. gruodžio 12 d. gimnazijoje viešėjo svečiai iš Kroatijos ambasados, Krešimir Kedmenec – Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis ir vertėja – asistentė Marija Eigminienė. Kroatijos ambasados atstovai vedė mokiniams integruotą pamoką apie šią nuostabaus grožio šalį, sužinota nemažai įdomių faktų apie Kroatijos geografiją, kultūrą, kalbą bei tradicijas. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje atsakinėjo į klausimus, reiškė savo nuomonę, o aktyviausieji gavo dovanėlių. Kroatijos atstovai paskatino mokinių domėjimąsi šia šalimi, pabrėždami Kroatijos ir Lietuvos kultūrinių ryšių svarbą. Svečiai pakvietė apsilankyti Švenčionių Nalšios muziejuje eksponuojamoje Kroatijos menininko Davor Rostuhar fotografijų parodoje „Kroatija iš paukščio skrydžio“.

Ambasados atstovai dėkojo gimnazijos direktorei L.Markauskienei už šiltą priėmimą ir suteiktą galimybę organizuoti edukacinį susitikimą.