Piešinių konkursas „Mėgstamiausias pasakos personažas“

Paskelbė: , 2018-04-24

Kas nežino pasakų apie Raudonkepuraitę, tris paršiukus ar vilką ir septynis ožiukus? Tai – vaikystės pasakos, kurias kadaise mėgo tėveliai, o dabar jos įdomios jų vaikams.

Balandžio 19-23 d. priešmokyklinių grupių mokytojos O. Lukjanova, L. Ivanauskienė ir J. Jančauskienė organizavo savo ugdytiniams piešinių konkursą „Mėgstamiausias pasakos personažas“. Vaikai prisiminė tėvelių, mokytojų sektas, skaitytas pasakas ir piešė didžiausią įspūdį palikusį pasakos personažą. Išrinkti konkurso nugalėtojus padėjo pradinių klasių mokiniai, patys priešmokyklinukai bei jų tėveliai, balsuodami už tris labiausiai patikusius pasakų veikėjus. Su dideliu džiaugsmu sveikinome I vietos laimėtoją Donatą Čepulkovskį, II vietą užėmusį Marių Pranskų ir trečią vietą laimėjusią Gabrielę Morozaitę.