Priešmokyklinukų organizuota Kalėdų mugė

Paskelbė: , 2017-12-20

Nors pirmomis gruodžio dienomis už lango dar nesimatė sniego ar kitokių ženklų, kurie bylotų apie artėjančias šventes, Advento kalendorius priminė Pabradės „Ryto“ gimnazijos priešmokyklinukams, jog greitai į duris pasibels Kalėdos. Pasiraitoję rankoves mažieji „nykštukai-padėjėjai“ darbavosi ir grupėse, ir namie kartu su savo tėveliais, gamindami rankdarbius, kalėdines dekoracijas, papuošalus. O atėjus gruodžio 19 d. „Ežiukai“, „Voveriukai“ ir „Pelėdžiukai“ nekantriai klausinėjo, kada reikės prekiauti, kiek kainuos darbeliai, ar nepamiršo apie mugę pradinukai, kurie buvo iš anksto pakviesti į renginį.

Prasidėjus mugei, visus – ir lankytojus, ir pirkėjus, aplankė Kalėdų nuotaika. Mugės metu skambėjo kalėdinės giesmės, pirkėjus pasitiko nykštukai raudonomis kepurėmis, kurie siūlė nusipirkti įvairių suvenyrų, pasirūpinti šventinėmis dovanomis. Bet pati svarbiausia mugės puošmena buvo šypsenos, kuriomis švytėjo ir dalyviai, ir lankytojai.