Raštingiausi gimnazijos ir rajono 4, 5 klasių mokiniai

Paskelbė: , 2017-05-11

2017 m. gegužės 6-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Agnė Čepulytė ir 5a klasės mokinė Skaistė Liubartaitė, laimėjusios pirmąsias vietas rajone, pakviestos dalyvauti nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ respublikiniame etape. Šį konkursą organizavo VšĮ „Mokykla vaikams“ su partneriais: Švietimo ir mokslo ministerija, Valstybine lietuvių kalbos komisija, LEU Lituanistikos fakultetas, progimnazija „Magis“. Konkursui mokines ruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Danutė Godliauskienė, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Lina Zalagienė.

Sveikiname Skaistę Liubartaitę, 5a klasės mokinę, laimėjusią trečiąją vietą nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ respublikiniame etape ir mokinę rengusią mokytoją Liną Zalagienę.