Renginys „Švęskim Kalėdas linksmai“

Paskelbė: , 2018-12-21

Gruodžio 21 d.  Pabradės ,,Ryto“ gimnazijoje vyko šventiškas renginys „Švęskim Kalėdas linksmai“, kurį organizavo gimnazijos jaunieji kraštotyrininkai (vad. Danguolė Grincevičienė)  4a,  4b klasių mokiniams ir jų mokytojoms Renatai Markinienei, Editai Gerojimienei. Renginio metu buvo mokomasi įvairių žaidimų, kuriuos galima žaisti per Šv. Kalėdas su savo artimaisiais, draugais. Šventėje vyravo pakili nuotaika, pripildyta mokinių klegesio. Kalėdiniai žaidimai leido geriau pažinti vienas kitą, skatino bendradarbiauti ir tokiu būdu išlaikyti komandų bendrumą, atskleidė vaikų kūrybiškumą.

Kartu praleistas laikas niekam neprailgo, mokiniai įgijo bendravimo, naudingos buvimo kartu patirties kitoje aplinkoje.

Pabradės „Ryto“ gimnazijos kraštotyros būrelio vadovė Danguolė Grincevičienė