Saugaus eismo pamokėlės priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių vaikams

Paskelbė: , 2018-11-17

2018 m. lapkričio 16 dieną gimnazijos bibliotekoje priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Liudmila Čeponiene ir tyrėja Vaida Mikulėniene. Pareigūnės organizavo 3 saugaus eismo pamokėles gimnazijos ugdytiniams.

Pamokėlių tikslas – priminti mokiniams  saugaus elgesio kelyje taisykles ir paskatinti jų laikytis. Su mokiniais aptartos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į gimnaziją, atšvaitų, liemenių naudojimo tvarka. Susitikimo metu mokiniai žiūrėjo mokomojo pobūdžio filmuką „Saugaus eismo mokymas“. Policijos pareigūnės kartu su vaikais ir juos atlydėjusiais mokytojais aptarė filmuke matytas situacijas. Mokiniai nuoširdžiai bendravo su policijos pareigūnėmis, aktyviai įsitraukdavo į pokalbį, pateikė nemažai  rūpimų klausimų.

Manome, kad  per pamokėles įgytos žinios pravers vaikams ateityje. Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Nuoširdžiai dėkojame pareigūnėms už bendradarbiavimą.