Sveikiname gimnazijos mokinius

Paskelbė: , 2017-02-21

Sveikiname gimnazijos mokinius, dalyvavusius ir laimėjusius  prizines vietas mokomųjų dalykų olimpiadų rajono etape bei juos rengusius mokytojus.

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados nugalėtoja – Julita Vainickaitė, IVa gimnazijos klasės mokinė, užėmusi trečiąją vietą (mokytojas Darjuš Gurskij).

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo nugalėtojai:

Ieva Paukšta, IIb gimnazijos klasės mokinė, užėmusi pirmąją vietą (mokytoja Zita Daškevičienė);

Eva Šablovskaja, IIIa gimnazijos klasės mokinė, užėmusi pirmąją vietą (mokytoja Zita Daškevičienė);

Inga Sivaja, IIIb gimnazijos klasės mokinė, užėmusi antrąją vietą (mokytoja Zita Daškevičienė);

Edvardas Timoščenko, IIa gimnazijos klasės mokinys, užėmęs antrąją vietą (mokytoja Daiva Morozienė).

Chemijos olimpiados rajono etapo nugalėtojai:

Edvardas Timoščenko, IIa gimnazijos klasės mokinys, užėmęs antrąją vietą (mokytojas Laurynas Alinauskas);

Inga Sivaja, IIIb gimnazijos klasės mokinė, užėmusi trečiąją vietą (mokytoja Natalija Alinauskienė).

Lietuvių kalbos ir literatūros Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams rajono etapo nugalėtojai:

Austėja Andrijauskaitė, IIa gimnazijos klasės mokinė, užėmusi pirmąją vietą (mokytoja Asta Andrijauskienė);

Julita Vainickaitė, IVa gimnazijos klasės mokinė, užėmusi antrąją vietą (mokytoja Lina Zalagienė);

Gabrielė Ivanauskaitė,  IVa gimnazijos klasės mokinė, užėmusi trečiąją vietą (mokytoja Lina Zalagienė).

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtoja – Gabrielė Volskaitė, 7 klasės mokinė, užėmusi pirmąją vietą (mokytoja Margarita Šalnė).