„Vaikų Velykėlės 2017“ priešmokyklinukų rankomis

Paskelbė: , 2017-04-26

2017 m. balandžio 24 d. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos priešmokyklinėse grupėse lyg skruzdėlytės plušėjo ugdytiniai, kurdami savo gražiausią, išradingiausią ir originaliausią Didijį margutį. Vaikai su grupės pedagogėmis O. Lukjanova ir L. Ivanauskiene dalyvavo jau tradicija tapusiame kasmetiniame Naisių vasaros organizuojamame konkurse „Vaikų Velykėlės“. Kaip tikriems miško gyventojams, „Ežiukams“ ir „Voveriukams“  pravertė dar rudenį sukauptos gausios kaštonų atsargos. Jomis ir išradingai panaudotomis antrinėmis žaliavomis vaikai pražydino didžiulį, pavasariu kvepiantį margutį. Kol aplinkiniai gėrėjosi mažųjų darbu, jie patys džiaugėsi konkurso organizatorių dovanotais prizais.